SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - wiązania » lib tech trs + nitro zero shaka

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
gregor86
Wypowiedzi: 11

lib tech trs + nitro zero shaka2017-11-29 10:21
witam , czy takie poloczenie wiazan z deska bedzie pasowalo do siebie?
 Odpowiedz
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 2066

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-11-29 22:40
To zależy co chcesz robić na tej desce. Zależy też jaki efekt chcesz osiągnąć. Czy chcesz mieć luz i swobodę czy wolisz mocniejsze trzymanie. Dobór wiązań zależy też od tego jaki chcesz mieć flex butów. Coraz częściej top model butów są miękkie i elastyczne. Takie buty kapitalnie działają z mocniej trzymającymi, twardszymi wiązaniami. Nie blokujesz sobie pracy kolan, możesz jeździć dzięki temu szybko i dynamicznie. Jeśli skaczesz to masz ułatwione lądowania, większe możliwości na wybiciu, więcej luzu.
 Odpowiedz
gregor86

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-11-30 15:02
lubię szybko jeździć w kształcie litery S, lubię też przebywać w snowparku. Mój fristajl jest na niskim poziomie ale chcę się dalej rozwijać. na tą chwile butów jeszcze nie mam, posiadam trs i chcę coś dopasować. na wiązania posiadam ok 550zl.
 Odpowiedz
ngrm
ngrm

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-11-30 21:40
A to nie pomogę.
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 749

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-11-30 21:56
Moze FLUX PR Ci podejdą
 Odpowiedz
mloskot
mloskot
Wypowiedzi: 384

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-11-30 23:50
Poza sezonem dorwać można Union Force za niewiele ponad 6 stuf po przecenie, wiązki do TRS w sam raz

[Modyfikowane: 2017-11-30 23:50]

Odpowiedz
gregor86

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-12-01 19:08
już wiem ze 550 zl jest nierealne.A co myslicie o bent metal logic lub bent metal transfer do trs ? nad union force tez sie zastanawiam
 Odpowiedz
gregor86

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-12-01 19:10
już wiem ze 550 zl jest nierealne.A co myslicie o bent metal logic lub bent metal transfer do trs ? nad union force tez sie zastanawiam
 Odpowiedz
ngrm
ngrm

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-12-02 9:04
Żebyś mógł docisnąć tę deskę i wyciąć skręt, musisz zrobić więcej niż inni, czyli pokonać rockera którego masz między nogami. Dlatego sugeruje byś sobie sprawił wiązania mocniej trzymające polecam: Flux TT czy XF albo z gwarancją wieczystą Rome Targa. Te wiązania mają taką geometrię i ustawienia że możesz górnym paskiem regulować moc trzymania wiązań. Regulujesz też tym sposobem flex wiązań. Wiązania freestylowe, luźne, mające dawać w założeniu sporo luzu, takich możliwości nie mają.
 Odpowiedz
gregor86

Odp: lib tech trs + nitro zero shaka2017-12-04 11:30
jaki jest flex flux tt ,jeden sklep ma na stronie flex 3 a drugi flex 8
chodzi mi o model z 2017
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:strapy do ROME SDS Shift
Następny wątek:Wiazania do deski voelk spade 17
Przejdź do forum: