SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » wyjazdy, wyprawy i aktualne warunki » Skrzyczne-warunki itp

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
.MISIEK.
Wypowiedzi: 147

Skrzyczne-warunki itp2007-01-29 0:24
Wybrałem się dziś z kumplami na deche moim peugeotem na letnich łysych oponach :) i dojechałem , wiec .. dojazd zaj...ty, droga czarna nie jak rok temu .
Śniegu troche za malo ( ziemia trawa ) wiec czasem trzeba deskę porysować szczególnie na samym dole , czesto oblodzenia.
Zadziwiło mnie troche ze nie działała druga częsc wyciagu krzesełkowego , a orczykiem jakoś nie zabardzo mi sie widzialo jechac na góre , zreszta jak juz czekałem na kumpla zeby wjechac to orczyk zamkneli o 15:30 , zreszta kolej krzesełkowa też szybko bo kolo 16:30 , GODZINE ZA WCZESNIE !!!! AAA bym zapomniał , w kolejce na krzesełko góra 5 minut i juz sie jechało . Jak wyjeżdżalismy do deszcz zaczoł padać wiec ze sniegiem moze być gorzej , choć jak wiadomo temp w nocy spada i może sniegiem sypnąć .

Ale i tak było ok..

... ciąg dalszy nastąpi
 Odpowiedz
Blesso
Blesso
Wypowiedzi: 33

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-01-29 9:16
Jechales przez Wisle/Salmopol?Nie wiesz jak wygladaly warunki na Bialym Krzyzu lub Polanie Xtreme?
Z gory dzieki
BLS
 Odpowiedz
.MISIEK.
Wypowiedzi: 147

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-01-29 22:45
ja jechałem przez bielsko wiec nie wiem jak tam jest , ale na krzyżu jest dużo wyżej wiec sniegu tez bedzie duzo wiecej
 Odpowiedz
Mlody_Macias
Mlody_Macias
Wypowiedzi: 37

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-01-31 19:15
Oby cos do 11.02 napadalo, ale badzmy optymistami, Mysle ze nie bedzie tak zle poniewaz jak narazie jest Cieply front po weekendzie bedzie chlodniej i bedzie padac! :) Oby Oby...
 Odpowiedz
Blesso
Blesso
Wypowiedzi: 33

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-01-31 21:52
Bylismy wczoraj(wtorek ) i dzis w gorach. - Kiczera - dobre warunki , w miare spokojnie- od 12.00 coraz mniej ludzi,duzo sniegu zadnych przetarc czy kamieni.Padal mokry snieg wiec jezdzilo sie ciezko. Dzis Ustron-Palenica - baardzo ciezko ,sporo przetarc,kamini i male ilosci mokrego sniegu na ktorym mozna bylo pojezdzic.Stok dla wyjatkowych twardzieli ktorzy nie bacza na rysy na spodzie dechy ale za to ludzi jak na lekarstwo ;)
Pozdro
Blesso i Gucio
 Odpowiedz
agonda
Wypowiedzi: 36

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-01 20:00
hej możecie powiedzieć mi coś o warunkach w Szczyrku na Skrzycznym dużym albo na Julianach chcemy sie wybrać w sobote z ekipka no i niewiem jak tam jest bo slyszalam ze wiekszosc wyciagów niedziala (znow jakies niedociagniecia z wlascicielami gruntow) i slyszałam ze linowa kolej na skrzycznem nie dziala z powodow technicznych mozecie napisać czy warto tam jechac a jesli nie to mozna wypasc na 1dzien pociągiem ...
z góry dzieki wszystkim ANA...
 Odpowiedz
szczo
szczo
Wypowiedzi: 14

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-04 21:22
To jakbys sie tam wybral jednak, to prosze podrzuc jakies info Przyjacielu bo tez sie zastanawiam czy nie zaatakowac Szczyrku w przyszlym tygodniu :) Warunkami na drodze po drodze z Bielska tez nie pogardze :D

Pozdro 0700.
 Odpowiedz
agonda
Wypowiedzi: 36

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-04 23:09
Byłam w Szczyrku w sobote tj.03lutego na solisku i julianach. Przejezdzalismy przez duze skrzyczne ale widzialam ze na dole kiepsko jest...natomiast na solisku i julianach zaje****** !!! Fakt ze snieg strasznie sypał taki troche jak styropian ale super był Duzo sniegu wyciagi działają w lesie mmm sam puch :)) super zrobiony snow park i nawet przejechalam po boxie :D1raz:):)..
także jak najbardziej polecam jazde tam droga do bielska i w bielsku czarna ..przy solisku wiecej sniegu na drodze ale naprawde niema problemu z dojazdem jesli ktos ma letnie opony moze zaszalec i jechac:)) polecam i milej jazdy
ana....
 Odpowiedz
szczo
szczo
Wypowiedzi: 14

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-04 23:33
No wlasnie mam problem pod tytulem letnie opony :P Wychodzi mi taniej niz PKP... Ale i tak w gre wchodzi tylko dojazd do kwatery [zaraz przy "domu handlowym"] i pozniej z bucika albo zlapanym PKSem. Zreszta spacer do duzego skrzycznego traktuje zawsze jako kilkuminutowa rozgrzewke :)
Co rozumiesz przez "na dole kiepsko"? Generalnie nastawiam sie na krzeselko ktore powinno od kilku dni juz dzialac a z tego co mi wiadomo stoi jak stalo :/

Pozd.
 Odpowiedz
_Mokry_
_Mokry_
Wypowiedzi: 807

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-05 10:31
nooo agonda, dzieki za to info. w koncu jakies pozytywne wiesci z gor:>

jeszcze 5 dni i 3 egzaminy i tez wyruszam do szczyrku, a podobno pogoda ma sie jeszcze poprawiac... tzn ma sypac:)
Następna strona Odpowiedz

Stron (3): [ 1  2  3  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Maciejowa otwarta!!! kto jedzie?
Następny wątek:Wspólne wyjazdy lubelskie
Przejdź do forum: