SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » wyjazdy, wyprawy i aktualne warunki » Skrzyczne-warunki itp

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
agonda
Wypowiedzi: 36

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-05 10:51
Spoko maroko polecam sie...mnie jescze jeden egzamin w piatek został ale chyba sobie przerwe zrobie w środe i znów sie przejedziemy na Juliany....:)
ANA..
 Odpowiedz
agonda
Wypowiedzi: 36

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-05 11:05
na skrzycznym na samym dole widzielismy duże przetarcia z daleka widać było trawy dużo ..słyszałam ze wyciag linowy jedize tylko do połowy na jaworzyne na samą gore tylko orczyki bo ponoc coś tam zepsute jest ...ale nic nie gwarantuje bo nie jechałam tam ...także jesli tylko pojedziesz i bedizesz wiedzieć napisz jak jest bo baaaardzo lubie jeździć pod wyciągiem z samej góry :))
pozdro 600 ana...
 Odpowiedz
_Mokry_
_Mokry_
Wypowiedzi: 807

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-05 12:18
z tego co sie orientuje to gorny odcinek krzeselek faktycznie nie dziala.

wygladalo to tak, ze, kiedy zaczal padac snieg(czyli ok. 2 tyg temu), przyszedl sobie na skrzyczne jakis kontroler czy inny konserwator i stwierdzil, ze glowna os wyciagu nie spelnia wymogow i stanowi zagrozenie dla uzytkownikow.(????) wyciag zostal w trybie natychmiastowym zamkniety i nie wiem kiedy maja zamiar go uruchomic.
w sumie w szczyrku jest pare fajniejszych off'owych tras niz ta pod wyciagiem na skrzycznem. ale sa one glownie w czyrnej i z malego skrzycznego, a tam tez wyciagi nie dzialaja:/
 Odpowiedz
szczo
szczo
Wypowiedzi: 14

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-05 13:28
Dostalem z ranca maila od COSu ze ma od 11 dzis juz dzialac drugi odcinek kolejki, przed chwila wbilem na ich stronke i faktycznie - dziala :D Niemniej jednak po wejsciu na stronke GATu i obczajeniu ze na solisku jest prawie +6 troche sie robi smutno... :/
 Odpowiedz
trunkss
Wypowiedzi: 56

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-11 0:18
Był ktos teraz na skrzycznym?? Jakie są warunki? Warto tam teraz jechać??

swoją drogą COS powinien zrobić jakąś lepszą stronę...
 Odpowiedz
missia666
Wypowiedzi: 12

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-11 13:53
a ja wczoraj wrociłam ze szczyrku. Na skrzycznym warunki takie sobie szególnie na kaskadzie ale ja ktoś lubi smigac wlasna trasa to bedzie mial gdzie i po śniegu ;D Ja osobiście nie narzekam chociaz mogło by byc lepiej. A to ze jest wyjezdzone to wina "snowboardzistów" ktorzy zamiast zjeżdzac zsuwaja sie ze stoku ;/ W każdym badz razie polecam ! tymbardziej ze pod wyciagiem jest sniegu i to sporo ;]
 Odpowiedz
tomzik3
Wypowiedzi: 2

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-15 14:27
Ponawiam pytanie. ja wybieram się jutro. Był ktoś może wczoraj albo dzisiaj?? Na stronie jest napisane że niby śnieg jest, ale nie wiadomo jak to jest naprawdę.
 Odpowiedz
szczo
szczo
Wypowiedzi: 14

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-15 23:16
Bylem w zeszlym tygodniu [wrocilem w niedziele]. Na dole [miedzy Szczyrkiem a Jaworzyna], gdzie bylo napisane ze warunki sa trudne bylo niemalze bagno, troche kamieni i blotka, teraz na stronie napisali ze jest zamkniete, wiec pewnie tylko na quadzie da sie przejechac... Gora za to oferowala calkiem niezle warunki (miejscami bardzo bardzo dobre ku mej uciesze), jednak czynne sa tylko niebieska - calkiem przyjemna, ale miejscami wrecz plaska, i czarna dla prawdziwych cyborgow i terminatorow. Niestety, armatki sniezne stoja u nich tylko w celu pokazowym, nie byly w ciagu tygodnia mojego pobytu chocby przestawione, o uzywaniu nie wspominajac...

Zatem - dla bardzo zdesperowanych moze sie nadac (szczegolnie ze jest jeszcze orczykowy GAT, gdzie w koncu otwarli wszystkie trasy, tyle ze teraz jest tam dosc cieplo wiec moze byc cienko - tutaj COS ma przewage bo krzeslem wwozisz i zwozisz dupe na posrednia stacje...). Natomiast jesli masz do wyboru (poza szczyrkiem) jakis przyjemny osrodek na slowacji lub w jeszcze lepszym miejscu to nie wahaj sie i doplac :P

Jak wrocisz to podziel sie wrazeniami :)
Pozdr.

[Modyfikowane: 2007-02-15 23:17]

Odpowiedz
tomzik3
Wypowiedzi: 2

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-16 21:40
Właśnie przed chwilą wróciem ze Szczyrku. Jeździłem na Solisku. Warunki sa nawet niezłe. Trasa numer 9 (Pośrednie - Hala Pośrednia) nawet bdb. Hala Pośrednia - Solisko "Golgota" do godz 13.00 w porządku, później już tragedia. Ogólnie polecam
 Odpowiedz
trix2kb
Wypowiedzi: 5

Odp: Skrzyczne-warunki itp2007-02-24 17:45
siemka
byl ktos moze teraz? na stronie cosu napisali ze warunki na gornej czesci dobre ale jestem ciekawy jak naprawde jest. da sie zjechac do samego dolu? prosze o odpowiedz.
pozdro
Następna strona Odpowiedz

Stron (3): [ «  <  1  2  3  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Maciejowa otwarta!!! kto jedzie?
Następny wątek:Wspólne wyjazdy lubelskie
Przejdź do forum: