SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Rossignol HC-500, Palmer Reaktor

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
MarXciN
Wypowiedzi: 27

Odp: Rossignol HC-500, Palmer Reaktor2008-01-09 19:49
A ja mówię o imperialu 2008...
 Odpowiedz
daredevil_sn
Wypowiedzi: 41

Odp: Rossignol HC-500, Palmer Reaktor2008-01-09 21:52
@enwuka : dzieki za wyjasnienie. Mi nie odpowiedzieli. Jesli SP je robi to mozna spokojnie brac.
 Odpowiedz
enwuka
Wypowiedzi: 49

Odp: Rossignol HC-500, Palmer Reaktor2008-01-10 9:02
MarXciN - a ja nie jestem wróżką;] pytałeś ile taniej wyjdzie kupno po sezonie, więc napisałem o tym District, żebyś miał jakieś porównanie, że sprzęt który normalnie kosztował (akurat w tym sklepie) bodajże 999 zł, poszedł za 699. ja swojego Head'a True ("fabryczne" 899 zł) kupiłem za 499 - oczywiście też 06/07. przeważnie przeceny posezonowe są rzędu max 30-40%, więc myślę, że można to odnieść do "Twojego" Imperiala.

daredevil_sn - jak się rozlecą, to na bank o tym poinformuję;] cały czas zastanawiam się nad ich ceną (199 zł za nie najniższe SP jednak brzmi podejrzanie). wychodzi na to, że jest taka niska, bo one są jakby w 'wersji OEM', tzn w pudełku niefirmowym, bez pierdół w stylu smycz - czyli po prostu coś przeznaczonego do zestawu

pzdr
 Odpowiedz
necki303
necki303
Wypowiedzi: 23

Odp: Rossignol HC-500, Palmer Reaktor2008-01-10 10:41
Witam, ja rózniez zaopatrzyłem sie w te Palmerki i powiem wam ze gdyby nawet 450pln kosztowały to byłyby warte tej cany,bardzo zadowolony jestem z nich.mam je ponad miesiąc i w tym okresie przeszły już sporo i nic nie wskazuje na to zeby miały sie rozsypać bo są naprawde solidnie zrobione:)Generalnie jestem je wstanie polecić każdemu bo kosztują bardzo niewiele a są solidnie zrobione.
Pozdrawiam

ps zauważyłem wypowiedz ze dla początkujacych dadzą rade,mi na streecie i w parkach sie nie rozsypały to polecić je mozna tym zaawansowanych również..

[Modyfikowane: 2008-01-10 10:45]

Odpowiedz
enwuka
Wypowiedzi: 49

Odp: Rossignol HC-500, Palmer Reaktor2008-01-10 12:29
nie wiesz, jaką radość mi tym postem sprawiłeś:) bo przyznam, że kupowałem je trochę z mieszanymi uczuciami na ryzyk-fizyk. nawet nie mogłem ich dotknąć (allegro). szczęśliwie wszystko jest ok ;]
pzdr!
 Odpowiedz
boulderone
Wypowiedzi: 10

Odp: Rossignol HC-500, Palmer Reaktor2008-01-15 14:45
Kupilem te Palmery. Nie jeździłem jeszcze na nich, ale wyglądają naprawdę solidnie. Duzo lepiej jak na fotach. Jutro je sprawdze i podzielę się uwagami.
 Odpowiedz
MarXciN
Wypowiedzi: 27

Odp: Rossignol HC-500, Palmer Reaktor2008-01-29 17:35
A tak podłączając się to jakie są różnice między hc50 a hc500?? I czy te palmery są jakoś szczgólnie kierunkowane do FS albo FR??

[Modyfikowane: 2008-01-30 19:33]

Odpowiedz

Stron (2): [ «  <  1  2 ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:24h na decyzje - Nidecker advanced 07 czy Nidecker target 08 ?
Następny wątek:Pierwsza decha!
Przejdź do forum: