SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - wiązania » FLOW / MUSE

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
mike24
mike24
Wypowiedzi: 478

Odp: FLOW / MUSE2009-12-22 14:22
będą, ja noszę buty 41 i kupiłem M-ki... wcześniej jeździłem w L-kach i były "zmniejszone" na maksa co nie jest komfortowe

edit: no chyba że kupisz jakieś buty z dużymi skorupami, wtedy moga się nadać

[Modyfikowane: 2009-12-22 14:24]

Odpowiedz
Zaq70
Zaq70
Wypowiedzi: 241

Odp: FLOW / MUSE2009-12-22 14:24
O FQ :[ , nie doczytałem że to ma być pod 40 :(
Niby sizing Flow przewiduje że włożysz tam 40, ale moim zdaniem rzeczywiscie dla ciebi M'ka byłaby lepszym rozwiązaniem :(

Pozdrawiam
Zaq
 Odpowiedz
mike24
mike24

Odp: FLOW / MUSE2009-12-22 14:27
@Zaq generalnie w temacie rozmiaru M jak i butów w mniejszych rozmiarach jest posucha na rynku okrutna... sam wiem jak butów szukałem, a wiązania kupiłem ostatnie i to latem
 Odpowiedz
Zaq70
Zaq70
Wypowiedzi: 241

Odp: FLOW / MUSE2009-12-22 14:30
No to tu, jeśli nie na JUŻ
http://www.overstock.com/Sports-Toys/Flow-NXT-AT-M ens-Medium-2009-White-Snowboard-Bindings/4416114/p roduct.html

Pozdrawiam
Zaq
 Odpowiedz
mike24
mike24

Odp: FLOW / MUSE2009-12-22 14:51
oooo spoko, za taką samą cenę kupiłem swoje :)
 Odpowiedz
popers
Wypowiedzi: 2

Odp: FLOW / MUSE2009-12-22 19:19
na koniec zeszlego sezonu zakupilem FLOW NXT AT...poniewaz cena byla mocno kuszaca...ponizej 500pln. Do tego rowniez na koniec zeszlego sezonu zakupilem buty NITRO TEAM TLS, kiedy wszystko przyszlo, zmontowalem na sucho i sie zalamalem -wpialem but, wyregulowalem strap, ustawilem hiback,dopasowalem strap - niby OK, ale kiedy odchylilem hiback nie moglem wyjac buta, kiedy juz wyjalem, i probowalem wsadzic na nowo nie moglem dopiac hibacku...ogolnie zalamka. Na szczescie jednak nie pogodzilem sie z "przegrana" i niekorzystnymi mitami krazacymi w necie, wzialem wszystko sprawdzic na stoku...pierwsze trzy zjazdy to zakladanie, sciaganie, regulowanie, ale kiedy wszystko juz w praktyce na stoku bylo doregulowane na cacy, wkladanie buta w wiazania mozna porownac z wkladaniem stopy w klapki, zamkniecie hibacku i mucha nie siada - rewela jednym slowem. Na poczatku starym przyzwyczajeniem probowalem wiazania zapinac siadajac na sniegu i nerwica mnie brala bo hiback mi przeszkadzal... ale chwila, po to kupilem takie wiazania zeby na sniegu nie siadac, i rzeczywiscie jak ktos wczesniej wspomnial, stanalem frontsidem, oparlaem sie reka o stok, wcislem noge zapialem hiback i juz - 3sek i wszystko cacy.

na poczatku jak znajomy patrzal jak sie siluje z regulacja to sie smial, ze przewalilem kupe szmalu, ale jak juz wyregulowalem to widzialem zazdrosc w jego oczach kiedy on jeszcze zapinal klasyczne wiazania a ja juz zjezdzalem ;)

polecam kazdemu i obawiam sie ze nie zamienie ich juz na inne.
.... suche spodnie po calym dniu zjazdow - bezcenne, a za wiazania mozna zaplacic karta mastercard ;)
 Odpowiedz
Manto
Wypowiedzi: 7

Odp: FLOW / MUSE2009-12-23 20:10
ja mam wiązania NXT juz chyba 5 sezon i wiele sie im nie wydazylo. raz mi sie hiback ta lyzka zlamala ale to byl gruby dzwon nie wiem jakim cudem mi sie nic nie polamalo. mialem zalamke ale w wawce ogarnalem to za drobny hajs. ale jak na 5 grubych sezonow 5 razy alpy polska slowacja nie zliczone razy to jest luz. wiem ze te nowe NXT to bajka przy tych co ja mam ale moje dzialaja i nie zmieniam jeszcze...

pierw mialem do nich ziperskie buty i dzialaly bez zarzutu. teraz mam buty FLOW ONE i sa zajebiste.
powiem tak tego zestawu nie zamienilbym na nic innego. mam tez deske z tym systemem whiski X za sporo kasy normalnie i juz nie zachwale tak bezwzgranicznie...

pozdro
 Odpowiedz
soter
Wypowiedzi: 10

Odp: FLOW / MUSE2010-02-11 11:23
jutro kupuje nxt fr.pierwszy raz wiazania flow.czy za ta kase warto?
 Odpowiedz
filem0n
filem0n
Wypowiedzi: 239

Odp: FLOW / MUSE2010-02-11 12:37
Czy warto - każdy sobie musi sam odpowiedzieć. Ja jeżdżę właśnie w NXT.FR i gdybym miał kupować nowe wiązania to kupiłbym takie lub podobne. Na to się jednak nie zapowiada, bo trwałością przewyższą na pewno resztę mojego ekwipunku...
 Odpowiedz
Christo
Wypowiedzi: 8

Odp: FLOW / MUSE2010-02-11 19:04
Warto! Kupilem taki wiazania koncem grudnia i jestem strasznie zadowolony. Kupowalem je w Backflip w Krakowie, a kosztowaly 650zl.
Zapinaja sie szybko i bardzo dobrze trzymaja buta. Ja wpinam je czesto w trakcie jazdy, zaraz po zejsciu z krzeselka. Nawet zatrzymywac sie nie trzeba, ani siadac :)
Następna strona Odpowiedz

Stron (6): [ «  <  1  2  3  4  5  6  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:VOELKL / STRAPTEC
Następny wątek:Salomon Patriot Dark
Przejdź do forum: