SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje klubowe » rozmowy Klubowiczów » szpan(i chamstwo) na stoku

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
aPiL
Wypowiedzi: 457

szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-27 9:52
od razu chce zaznaczyc ze sam jestem snowboardzista. jezdzac w tym sezonie zwrocilem uwage na kilka spraw zwiazanych ze snowboardzistami i stwierdzialem ze snowboardzisci sa bardziej chamscy niz narciarze; nieraz stojac w kolejce pod wyciag zauwazalem ze ludzie na deskach wlaza sobie bez kolejki czesciej niz narciarze!!wiele razy bylo mi wstyd za NICH!!!kolejna sprawa jest obnoszenie sie ze snowboardem na stoku i w okolicy; kazdy na desce stara sie wygladac jak by byl niewiadomo kim, zauwazylem rowniez ze jedni "deskarze" smieja sie z innych i non stop komentuja siedzac sobie gdzies na uboczu stoku, gdy jedze nie czuje wiezi pomiedzy snowboarderami, a wrecz odwrotnie-daje sie zauwazyc cos w rodzaju rywalizacji("i tak jestem od ciebie lepszy, stary") oraz zawisci, byc moze bierze sie to stad ze kazdy chcialby byc na stoku najlepszy, a nie zawsze jest to mozliwe...byc moze tylko ja to zauwazylem, a co Wy o tym sadzicie??
 Odpowiedz
Aprilia
Wypowiedzi: 240

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-27 10:22
niestety tak juz jest...
... i nic na to nie poradzimy
 Odpowiedz
Anonim

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-27 14:44
Wiesz aPiL moda na sk8 sie kiedys pewnie skonczy moze i wtedy sie cos zmieni.
 Odpowiedz
malinka
Wypowiedzi: 1109

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-27 16:40
Najlepiej olac pozerow bo na stokach jest wciaz wielu prawdziwych snowboarderow,takich z powolania z ktorymi mozna sie swietnie bawic... Pozdroofka!!
 Odpowiedz
sadi_13
sadi_13
Wypowiedzi: 812

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-27 19:57
ehe czasem warto zagadac z narciarzem peace and love mean 8o)
 Odpowiedz
malinka
Wypowiedzi: 1109

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-27 20:45
No...z tymi naraciarzami to roznie bywa....raz jak cos powiedzialam do goscia to spojrzal na mnie jak na kosmitke ;) Ale niektorzy sa w porzadku, zreszta z nimi tak samo jak ze snowboarderami - jedni sa OK a inni dno, pozdroofka!!
 Odpowiedz
konmro
konmro
Wypowiedzi: 322

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-27 21:15
Ja w tym roku jeżdziłem sobie na desce w Włoszech, już po pierwszym zjeździe z dość dużej górki przyłączyła się do mnie bardzo fajna grupka snowboardzistow, chce zaznaczyć, że oni przyłaczyli się do mnie a nie ja donich. Ja uczyłem się od nich a oni odemnie (efektownych wywrotek :p ), każdym wieczorkiem chodziliśmy sobie na piffko :-), naprawdę super ludzie...
Z tego wynika, że nie wszyscy snowboarderzy są tacy jak pisał Apli, ja naszczęśie nie trafiłem na takim bad Snowboarderów jeszcze nigdy, i wszystkim życzę aby ich też nie spotkali :-)
 Odpowiedz
aPiL
Wypowiedzi: 457

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-28 7:10
oczywiscie ze nie wszyscy sa jacys tacy zli, ale ogolnie mentalnosc polakow jest jakas taka lekko skrzywiona(ktos jest lepszy niz ty to trzeba go zniszczyc), oczywiscie sa rowniez swietni deskarze ale oczywiscie sa rowniez fajni narciarze;
 Odpowiedz
QQQQ
QQQQ
Wypowiedzi: 1006

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-29 20:15
część
ja sie tam z chamstwem zadko spotykam. a jezeli chodzi o narciazy to niektorzy sa ok, nie wspomne juz o narciarkach:)))
cze
 Odpowiedz
Tygrysiczka
Wypowiedzi: 8

Odp: szpan(i chamstwo) na stoku2003-03-30 9:58
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z chamskimi snowboardzistami, może dlatego, że zawsze jeżdże w grupie znajomych?? No ale w każdym bądź razie uważam, że prawdziwi deskarze są dla siebie życzliwi, prubują się jednoczyć, a ci co są chamscy dla innych na stoku to albo pozerzy, albo poprostu zazdroszą tym co coś umieją, bo sami większość czasu spędzają na tyłku. A co do narciarzy to mam kilku znajomych i poprostu są wyjebani w kosmos, ale niestety nie wszyscy narciarze są tacy.

Pozdroofki i strzałeczka
Następna strona Odpowiedz

Stron (4): [ 1  2  3  4  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Pandora's brand new series within the summer of 2018
Następny wątek:Gry snowboard'owe na PC (2010/2011)
Przejdź do forum: