SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » technika jazdy » Nauka bez instruktora?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
ElectroMax
ElectroMax
Wypowiedzi: 10

Nauka bez instruktora?2009-08-11 5:21
Witam jezdze juz 2 sezony.Nauczylem sie jezdzic na palcach i na pietach samemu . Nauczyl mnie taki starszy facet kazal mi dociskac przednia noge a tylna wyzucic do skretu na palce . Chyba dobrze mi doradzil . Miesiac temu nauczylem sie jezdzic juz duzo lepiej [bez instruktora] i nie wiem jakie bledy popelniam . A wiec przejde do sedna sprawy . Czy warto zapytac sie kogos dobrego na stoku czy jednak intruktora ? Czy najlepiej bylo by spytac sie kogos czy popelniam male bledy ktore moze mi powiedziec ta osoba czy duze ktore sa wymagane instruktora? prosze o pomoc :) pzd

Czytalem ten temat i z jednych wypowiedzi wynika ze odrazu pujsc do instruktora a tez inni ida do jakis wymiataczy ze stoku o to mi chodzi . Bo moim zdaniem jezdze dobrze ale napewno jak sie sam uczylem i troche przy pomocy dobrego snowboardera to jakies drobne bledy popelniam .. I te bledy wychaczyli by wymiatacze czy tylko instruktorzy ?

[Modyfikowane przez moderatora: 2009-10-08 10:27 ]

Odpowiedz
de_so
Wypowiedzi: 903

Odp: Bialka2009-08-11 8:14
http://www.snowboard.pl/forum/forum/msg.php?th=938 1&rid=16846&a=a
 Odpowiedz
Jajko
Wypowiedzi: 170

Odp: Bialka2009-08-12 21:30
ee dociskac i wyrzucac?? brzmi jak zamiatanie tylnia noga:> czyli jeden z błedów...

Mozesz zapytać wymiatacza, ale nie takiego co zapierdziela na kreche z rączkami do góry albo wymach**ącego łapami tak ze strach wyminąc bo to nie jest wymiatacz:>

Jesli rzeczywiscie tak jak mówisz popełniasz drobne błedy to napewno ci taki ktoś podpowie troche i powinno byc dobrze ... ale jak sie jednak okaże ze masz do poprawki wszytsko od podstaw łącznie z pozycją podstawową to nie trac czasu i idz do instruktora.. bo nikomu za frajer sie nie bedzie chciało cie uczyc :P
 Odpowiedz
snoww
snoww
Wypowiedzi: 17

Odp: Nauka bez instruktora?2009-11-26 17:13
jas na desce też już 2 sezony jezdze (a własciwie3 ;P ) ale mniejsza z tym. Chodzi o to , że tez sie sama uczyłam, no troche tata mi pokazał bo on już od... 9 lat jezdzi. ale tez sie sam uczyl, No i jakos mi idzie, mysle ze bez instruktora da sie nauczyc jezdzic bez błedów. Bo nie chodzi o to zeby jezdzic jak pokazuje instruktor, tylko tam jak nam wygodnie, w miare poprawnie i bezpiecznie. jest wielu "wymiataczy" samouków, którzy teraz ucza innych./ ;P
p[ozdrr . dozobaczenia na stoku ;P
 Odpowiedz
opt1c5
Wypowiedzi: 137

Odp: Nauka bez instruktora?2009-11-26 21:02
Jeśli chcesz się rozwijać i zależy Ci na tym, żeby jeździć poprawnie to weź instruktora, a jeśli nie to nie bierz. Możesz nagrać filmik z jazdą i zapytać co poprawić. Na dobrą sprawę najlepszą opcją jest obóz.

Na zdjęciach widać, że patrzysz w dół a powinno się przed siebie.

Ja po 2 latach mam jeżdżenia bez instruktora mam prawie wszystkie możliwe błędy w jeździe.
 Odpowiedz
sarman
sarman
Wypowiedzi: 173

Odp: Nauka bez instruktora?2009-11-27 19:06
jezeli popełniasz tak samo drobne błędy w jeździe jak w ortografii to nawet sie nie zastanawiaj tylko instruktora bierz, lepiej jak od podstaw skoryguje je.
 Odpowiedz
shrek
shrek
Wypowiedzi: 2105

Odp: Nauka bez instruktora?2009-11-27 19:09
nawet te drobne błędy lepiej eliminować jak najwczesniej bo potem są wku*****ym problemem i nawykiem.
 Odpowiedz
mary.dk
mary.dk
Wypowiedzi: 283

Odp: Nauka bez instruktora?2009-11-27 19:17
Mysle ze u kogos kto smiga jeden sezon nie trzeba byc ani instruktorem ani wymiataczem zeby wychwycic bledy. Przed toba baaaaaaaaaaardzo dluga droga. Z tego co piszesz to... instruktor, i to bez zastanawiania sie.

Pozdro...
 Odpowiedz
Olaaa90
Wypowiedzi: 25

Odp: Nauka bez instruktora?2017-10-25 8:48
Szukasz trenera lub instruktora snowboardingu? A może jesteś trenerem? W obu przypadkach koniecznie zajrzyj do tej wyszukiwarki: https://lepszytrener.pl/snowboarding
Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami - zacznij go dobrze dzięki LepszyTrener.pl :)
 Odpowiedz
klark
Wypowiedzi: 64

Odp: Nauka bez instruktora?2018-06-08 11:46
Jest to jak najbardziej mozliwe. W sieci jest wiele filmików pokazujących jak jeździć, pokazujących jak wykonywać rózne triki. Faktem jest jednak to,że nauka taka jest o wiee dłuższa, żmudna. Sa ludzie, którzy sobie poradzą bo mają naturalny talent. Są jednak osoby, którym bez instruktora będzie bardzo trudno....

Ze swojej strony polecam skontaktować się z tą szkołą:
http://hski.pl/

Szkoła oferuje naukę jazdy zarówno na nartach jak i na snowboardzie. Organizuja również wyjazdy w Alpy.
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Muldy
Następny wątek:SIGN-X czy Szkola Rome - zieleniec
Przejdź do forum: