SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » ciuchy, gogle, kaski » Odzież termoaktywna - co wybrać ?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Edi86
Edi86
Wypowiedzi: 55

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-20 13:10
ok zapodałem sobie zestaw z brubecka i do tego bokserki, a jakie polecacie skarpety ? bo szukam czegoś na allegro ale nie wiem co kupić, co myślicie o tych:

1. http://allegro.pl/skarpety-narciarskie-jjw-ski-deo dorant-roz-41-43-i1323312742.html

2. http://allegro.pl/skarpety-nordhorn-thermolite-41- 43-35-37-38-40-44-i1311258146.html

3. http://allegro.pl/profesjonalne-skarpety-narciarsk ie-technique-42-44-i1318845335.html

Co z tych wybrać ? czy jest coś lepszego w tych cenach ?
 Odpowiedz
psyho2004
Wypowiedzi: 36

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-20 13:57
co do skarpet to uwazam ze to jeden kit....
sam kupiłem w zeszłym sezonie za 33zł na allegro.... dokładnie te z wklejonej aukcji... http://allegro.pl/termoaktynwe-antybakteryjne-skar pety-35-38-i1311357359.html (tylko rozmiar inny;))
czyli z przesyłką wyszło koło 40zł

kilka dni później trafiłem w markecie na jakies no name za 8zł, myśle 8zł to nie majątek i kupiłem
i powiem wam że nie widze absolutnie zadnej różnicy.... ciepło tak samo... (ale mysle ze nawet w wełnianych byłoby tak samo ciepło... pozatym gruby snowboardowy but robi swoje... a co do odprowadzania potu... to oba modele podobnie... czyli.... wogóle nie odprowadzają zadnego potu nigdzie...
jak dla mnie to wyrzuciłem 40zł w błoto a w markecie zrobiłem niezły interes...
 Odpowiedz
sztandar
sztandar
Wypowiedzi: 841

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-20 15:29
Dokładnie ja mam phoenixa skarpety za 10zł sztuka bez szwów na palcach i ze wzmocnioną pietą i przodem żeby nie przecierać i idealnie się sprawdzają. Podeobne skarpety co tu dałeś linki kupiłem pod wyprawy górskie dałem 30 zł i skarpeta po jednym dniu przetarta na palcach ... szkoda pieniędzy
 Odpowiedz
slider
Wypowiedzi: 21

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-24 11:46
możesz ewentualnie zobaczyć tu http://siulagrande.pl/Narty__Snowboard-k108-0-3-de fault.html skarpety robione właśnie do takich aktywności, myślę że jednak lepiej się sprawdzą niż te tańsze... ja mam jakieś od kilku lat, i ciągle są ok :]
 Odpowiedz
Edi86
Edi86
Wypowiedzi: 55

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-24 13:24
no troszkę drogie jak na skarpety

mam jeszcze jedno pytanie - co zakładacie jako drugą warstwę ? na odzież termoaktywną ? czytałem że najlepiej jakiś chudy polar żeby nie traciło swoich właściwości, a co myślicie o jakimś longsleev'ie?
 Odpowiedz
velson
Wypowiedzi: 62

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-24 16:30
Druga warstwa musi byc tez oddychajaca. Jesli chcesz cos nie drogiego to zobacz na allegro bluzy z burbecka lub craft'a. Jesli zalozysz jako druga wartswe cos co nie oddycha i chlonie wilgoc to Twoja pierwsza warstwa tez jest bez sensu.
 Odpowiedz
slider

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-29 12:27
fakt, 'jak na skarpety' drogie, ale nie są tą zwykłe skarpetki, jakich masz 20 par w szufladzie, tylko specjalistyczna część garderoby, przeznaczona do ciężkich i wymagających warunków ;) dlatego produkcja i technologia tutaj stosowana kosztuje więcej, niż skarpetki z tesco za 2 złote ;P
 Odpowiedz
lacus
Wypowiedzi: 8

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-11-29 22:49
Jeśli chodzi o skarpetki to używam takich samych jak do butów trekingowych Polskiej firmy Contim, stopa jest sucha, i na pewno nie jest w nich zimno. Do tej pory używałam tylko koszulek na długi rękaw firmy Hannah, przy niskich temperaturach wchodził jeszcze Jet tej samej firmy i było komfortowo nie za ciepło i nie za zimno. W tym sezonie już upatrzyłam sobie bieliznę(dół) marki Odlo z kolekcji WARM. Zobaczymy czy nie jest to przereklamowana marka.
 Odpowiedz
slider

Odp: Odzież termoaktywna - co wybrać ?2010-12-03 14:34
Który model konkretnie kupujesz? Bo z tego co widzę, to mają 3 modele w serii Warm, w tym 2 getry do kostek, i jedne do łydek. O dziwo, najtaniej wychodzą czarne do kostek - TE. Ja jestem przyzwyczajony do czarnych kolorów, także w to mi graj ;) A też będę musiał zainwestować w lepszą bieliznę termoaktywną, bo mam tylko tanizne z hipermarketu... Także czekam na wrażenia ! :P
 Odpowiedz
lacus
Wypowiedzi: 8

Odp: Odzieý termoaktywna - co wybraă ?2010-12-03 16:44
Odlo kolorami dla pań nie grzeszy. Wybór najprawdopodobniej padnie na spodnie x-warm. (jest najprzyjemniejszy) Nie widziałam jeszcze na żywo Brubecków a są połowę tańsze od Odlo no i ładniejsze. Szukam czegoś co będzie mnie mniej drażniło w dotyku niż odlo i craft, będzie bardziej przypominało bawełne a właściwości miało nie bawełniane a no i żeby jeszcze tanie było :D Jak znajdę dam znać.

[Modyfikowane: 2010-12-03 16:47]

Następna strona Odpowiedz

Stron (3): [ «  <  1  2  3  >  » ] Stwórz nowy wątek
Następny wątek:Kask, uderzenie, jednorazowość materiału absorbującego?
Przejdź do forum: