SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje klubowe » muzyka » Co to za nuta?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
anialal1
anialal1
Wypowiedzi: 26

Co to za nuta?2011-02-01 22:23
http://w664.wrzuta.pl/audio/1A40jqXQPbe/glos-0001

Słyszałam ją w snowparku w Austrii.
Jak sie nazywa? ;d
Z góry dzięki
Znacie jakieś podobne do tej? ;>

Jakie waszym zdaniem są fajne nuty na deskę i jakich słuchacie?

[Modyfikowane: 2011-02-02 22:02]

Odpowiedz
Edziu
Edziu
Wypowiedzi: 81

Odp: Co to za nuta?2011-02-02 13:54
Justice Vs Simian - We Are Your Friends
gratis masz teledysk ;)
http://www.youtube.com/watch?v=L0TvnWRSyr4
Ostatnio robiłem składankę na snb, jestem jeszcze w trakcie kompletowania ale jak tylko skończę to się podzielę. W każdym razie ten kawałek też się na niej znajduje.
 Odpowiedz
Majonez
Wypowiedzi: 160

Odp: Co to za nuta?2011-02-02 18:34
taa ja też właśnie zrobiłem sobie listy różnej gatunkowo muzyki na sb , od funku poprzez różne dziwne rzeczy po hardcore ,gdzies tam mi sie przyplatały przez przypadek 2 regowe kawałki i teraz postanowiłem że na stok biore całą dyskografie Bob Marleya ;D Mega Pozytywnie :) a to jeden z nich http://www.youtube.com/watch?v=2QUDsUrnjjw oczywiście jak ktoś lubi taki klimat ;D
 Odpowiedz
anialal1
anialal1
Wypowiedzi: 26

Odp: Co to za nuta?2011-02-02 22:03
Edziu dzięki wielkie. :)
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:polski hip hop sie sknczyl.
Następny wątek:Mega kawałek ;D
Przejdź do forum: