SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » triki » Czas nauki

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
godmod
Wypowiedzi: 2

Czas nauki2011-03-26 14:40
Witam jestem tu nowy. Właśnie zakończyłem 2 sezon i chciałbym wam przedstawić mój filmik ze snowboardu i zapytać co sądzicie o naszych poczynaniach czy jak na 2 sezony to nawet nawet czy do dupy itp.;d Proszę o komentarze i jakieś porady co do poszczególnych triczków i jakie są jeszcze na naszym poziome za które mógłbym sie wziąć :D

tu link http://www.youtube.com/watch?v=VvIuqP8R4A8

z góry thx
 Odpowiedz
ucizze
ucizze
Wypowiedzi: 272

Odp: Czas nauki2011-03-26 16:06
nooo....

Ale tak polecam:

Szerszy STANCE!! Bo z tego co widzę szok...

Mniejsze Deski bo jeden z was ma dość długą deske i napewno deski do Fs i bedzie mega progres..

Ale tak to nie jest tragiczne cos juz próbujecie.
 Odpowiedz
iwogda
iwogda
Wypowiedzi: 26

Odp: Czas nauki2011-04-02 15:11
Przy butterach po skończeniu obrotu blokuj rotacje, a nie kręć się dalej na śniegu jeśli to nie jest jakaś zaplanowana seria czy coś (lepiej wtedy to wygląda).
Jeździjcie bardziej miekko, niżej w kolanach, to wtedy tez bedzie lepsza stylówka, a zarazem technika.
Szerszy stance, bedzię łatwiej wtedy.
pzdr.

[Modyfikowane: 2011-04-02 15:12]

Odpowiedz
Reklama
marekw89
Wypowiedzi: 5

Odp: Czas nauki2016-01-05 12:40
Ja w tym roku miałem wybrać się po raz pierwszy w życiu, ale nie wiem, czy są dobre warunki. Gdzie najlepiej dla początkującego o tej porze roku i tej specyfice, jaką mamy teraz w Polsce?
 Odpowiedz
FRAGSON1
Wypowiedzi: 10

Odp: Czas nauki2016-10-14 11:59
My z kumplem zaczynaliśmy rok temu zabawę z freestylem i bardzo cenimy sobie Białke tatrzańską. Z reguły zawsze dobry warun i świetnie przygotowany snowpark :)
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 630

Odp: Czas nauki2016-10-16 13:45
Fragson ile tygodni spedziles na stoku zanim zaczales backflipy trenowac? Czesto śmigasz na jump park?
 Odpowiedz
FRAGSON1
Wypowiedzi: 10

Odp: Czas nauki2016-10-20 0:32
Ciężko mi powiedzieć.. Nie robię jeszcze frontflipa, ale jestem bardzo blisko czulem, ze prawie to mam i sezon sie skonczyl. Ogólnie przed sezonem smigalismy na freestyle park raz w tygodniu i skakalismy do gąbek zeby nabyc zachowaniaw w locie, a potem próbowaliśmy to z boxów i roznych rurek. Troche się poobijaliśmy z kumplem ale było widać progres :D W sumie tak cały sezon wyglądał, a frontflipy moze w styczniu zaczelismy.
 Odpowiedz
Olaaa90
Wypowiedzi: 24

Odp: Czas nauki2018-01-02 9:24
Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy trenera. A to ile czasu zajmie nauka jest kwestią wyjątkowo indywidualną. Polecam zajrzeć do tej wyszukiwarki trenerów https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
 Odpowiedz
fateofangel
Wypowiedzi: 237

Odp: Czas nauki2018-01-03 20:29
Milcz
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Następny wątek:Deska treningowa na trampolinę
Przejdź do forum: