SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » technika jazdy » Jaka szkołę wybrać ???

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
astr
Wypowiedzi: 10

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-01-05 15:34
no chyba się jednak skubnę na Sign-X, heheh na zdjęciach widziałem spoko ludzi...moje klimaty :P, jak da radę popracować, to może w maju na Kaprun uderzę, mam nadzieję, że przy takim wyjeździe to się czegoś nauczę...:))))

Pozdrówka
Robert
 Odpowiedz
lmroz
lmroz
Wypowiedzi: 550

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-01-05 16:31
jestem całkowice przeciwko instruktorom- kojazy mi sie to z poczatkujacymi kolesiami ktorym sie wydaje ze jak dadza komus kase to odrazu beda smigac bo im glupio ze jezdza tak dlugo i ...ja z tego maja- a tu najlepiej samemu albo pod okiem znajomego to robic - uczyc sie na własnych błedach
 Odpowiedz
loki
Wypowiedzi: 55

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-01-06 16:43
Astr ja cię mogę trochę pouczyć :)
 Odpowiedz
Mills
Wypowiedzi: 10

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-01-08 11:49
Jak czasem widze co sie dzieje na stokach w Polsce to zygac mi sie chce. Stada baranow lezacych caly dzien przed hopkami, jarajacych tylko fajki zamiast jezdzic. Dwa skoki na godzine, a potem... lezymy i papierosek. Kurwa przez takich baranow ten wspanialy sport staje sie coraz bardziej gowniany. I potem takie bezmozgowce nawet nie umieja jezdzic, ale sie jaraja ze wykrecili 360 z grabem. I pierdola ze instruktorzy sa do dupy! Gowno prawda - polowa osob jezdzacych na desce w Polsce nie potrafi jezdzic na krawedziach, tylko zeslizguja sie w dol albo... leza na stoku. Ja sie uczylem bez instruktora tylko dlatego ze mnie nie bylo na niego stac. Wiec tobie radze jesli masz kase pojedz na oboz ze szkoleniem albo przynajmniej jezdzij a nie zaczynaj od "fristajlowania". Pozdrawiam
 Odpowiedz
olka
Wypowiedzi: 59

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-01-10 13:02
imroz: taaa...tyle ze znajomy nie powie ci co to jest skret ciety nw,wn itp bo zazwyczaj sam tego nie wie.... a dobrze wyszkolony instruktor oprocz pokazania ci jak sie jezdzi to jeszcze powie ci co robisz zle, poprawi. dopoki nie zaczelam jezdzic na obozy z dobrymi instruktorami (sign-x) moj styl wygladal: "byle na dol" a teraz wiem ze istnieje kilka sposobow jezdzenia na desce, wiem tez jak wytlumaczyc osobie ktora sie uczy jak jezdzic. moze i qmpel moglby pomoc, ale jesli on zbyt dobrze nie jezdzi to nauka bedzie trwac duzo dluzej niz z pozadnym instruktorem.
pozdr.
 Odpowiedz
baga16
baga16
Wypowiedzi: 22

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-02-14 20:02
Polecam szkołę narciarsko-snowboardową SKIZY.... Świetni, mili instruktorzy...Jeżeli chcesz bliższych informacji to napisz do mnie :)))) Wiem o nich dużo :)
 Odpowiedz
-k0s-
-k0s-
Wypowiedzi: 618

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-02-14 21:22
zgadzam sie z toba olu w 100 percentach.
jestem samoukiem, i twierdzilem, ze umiem jezdzic. potrafilem zjechac w miare dluga i trudna trasa z duza predkoscia bez wywrotki. co z tego, jesli bedac na zajeciach z isntruktorem (po 3 latach jezdzenia) mialem problem z najprostszym skretem-slizgowym rotacyjnym! pomimo trudnosci udalo mi sie zdac egzamin na III klase.
systematyka nauki jazdy przedstawiona w ksiazce kunysza jest bardzo dobrze przemyslana-genialne rozwiazanie dla poczatkujacych to oboz(np signx).

ps.pozdro dla signx team, a w szczegolnosci dla mojej instruktorki- wiewiory:)
 Odpowiedz
Wild Marco Alex
Wypowiedzi: 3

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-02-18 14:38
Hejka!!!
Ale czy można się nauczyć samemu jeździć np. chociażby dlatego, żeby sobie udownodnić, że jest to możliwe.
Przydała by się jakaś książka z kursem (dodatkiem) myltimedialnym (no wiecie taki z filmikami instruktażowymi).
A może coś takiego można znaleźć w necie (abo ściągnąć).
Podżućcie jakieś namiary albo linki (jeśli takowe posiadacie)
Ps. ale ci którzy wymyślili dechę to przecież musieli zaczynać bez instruktora :) Ale uczenie sie od siebie nawzajem jest także konstruktywne (tym kimś może też być instruktorem)
Dzięki z góry ;)
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07
Wypowiedzi: 5239

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-02-19 11:20
OJ DZIECZIAKI. A wiecie co to sa zle przyzwyczajenia ktorych trudno jest sie oduczyc? To jest efekt samodzielnej nauki. Instruktor jest potrzebny przy pierwszym kontakcie na desce by pokazac podstwy, nauczyc upadac oraz zwrocic uwage na to czeo NIE wolno robic.
 Odpowiedz
-k0s-
-k0s-
Wypowiedzi: 618

Odp: Jaka szkołę wybrać ???2004-02-20 18:20
nauczyc sie da samemu-jestem tego zywym przykladem. ale mowie-z instruktorem jest o wiele latwiej, szybciej i przyjemniej(to oczywiscie zalezy od przypadku).
pozdr
Następna strona Odpowiedz

Stron (4): [ «  <  1  2  3  4  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:IGIELIT!! Jak się na tym powinno jeździć??
Następny wątek:jak się kręcić z grabem??
Przejdź do forum: