SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje klubowe » filmy » South Park

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Koza
Wypowiedzi: 81

South Park2004-04-08 22:43
pilni poszukuje odcinka 313 , to ten z wojna secesyjna, w wypas jakosci (200MB), jezeli jest ktos w stanie mi pomoc to niech daje znac...

ps jakie sa wasze ulubione odcinki tego najzajebistszego serialu rysunkowego wszechczasow?
 Odpowiedz
LordS
LordS
Wypowiedzi: 1028

Odp: South Park2004-04-09 0:39
Mam to na video, ale akurat ten odcinek mam przyciety tak, ze tylko 5min jest pierwsze ... :(
Swoja droga odcinek zajebisty :) Dawno w sumie nie ogladalem, ale zawsze podobal mi sie ten z wrozka zebowa, a takze Scott Tenorman Must Die czy jakos tak :) Do tego zajebisty jest ten jak Cartman ma na rece pacynke Henifer Lopez :) Co tu duzo mowic, wypas pelen, rzadko kiedy slaby odcinek sie trafial :)
 Odpowiedz
Koza

Odp: South Park2004-04-09 1:45
wszystkie gdzie cartman robi hardcore sa wypas np. jak w "probably" zaklada kosciol, albo boysband w "things you can do with your finger", moja ulubiona postac. IMHO bez niego ten serial bylby totalnie nudny

Odpowiedz
pajak
Wypowiedzi: 268

Odp: South Park2004-04-09 15:46
ja ogladalem tylko pelnometrazowy zaluje ze nie mam canal+ ani stalki bo tak to bym sobie ogladal :) btw zajebisty filmik :)

pozdro
 Odpowiedz
Koza

Odp: South Park2004-04-09 17:08
pelnometrazowy wg mnie byl "taki se", zreszta jak sprawdzisz odcinki z pozniejszych serii (m/w od konca 3-ciej serii wzwyz), to tez dojdziesz do takiego wniosku ;-)
 Odpowiedz
LordS
LordS
Wypowiedzi: 1028

Odp: South Park2004-04-09 17:49
Tu bym polemizowal :) Od 3 serii powstalo naprawde duzo fajnych odcinkow, bylo tez za to calkiem sporo slabych. Ogolnie sredni poziom serii spadl, ale pare odcinkow bylo naprawde super.
 Odpowiedz
sadi_13
sadi_13
Wypowiedzi: 812

Odp: South Park2004-04-15 21:09
south park rox :) ale niestety mialem Canal+ kiedy leciala najgorsza seria (3 jak dla mnie) a teraz sciagam z internetu

btw macie juz najnowszy odcinek o sterydach i pasji :)
 Odpowiedz
krisik
krisik
Wypowiedzi: 765

Odp: South Park2004-05-16 20:14
nio to jest jedna z lepszych kreskowek jaka widzialem :d
 Odpowiedz
biedrona^
biedrona^
Wypowiedzi: 573

Odp: South Park2004-05-16 20:20
the best !!!