SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » kontuzje, urazy » Ile razy mieliście coś złamane??

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
oalan1
Wypowiedzi: 20

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2011-03-05 16:31
No niestety w styczniu na Białce jakiś narciarz połamał mi rękę (kość ramieniowa). Kość słabo się zrasta, w-f'u nie ma, 5 tyg gipsu, teraz nosze następne 2 tyg ortezy. To był mój pierwszy wyjazd w góry. Boli najbardziej kiedy zrobi to ktoś za ciebie, zwłaszcza jeśli czekało się cały rok. Radzę uważać na debili, ich nie brakuje, tym bardziej, że koleś walnął we mnie przy samym wyciągu 6-miejscowym. Najprawdopodobniej chciał idiota dojechać do samych bramek. Gips na całym tułowiu to koszmar.
 Odpowiedz
jagzazoo
Wypowiedzi: 14

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2011-11-26 1:23
Ale może zaznaczajcie w tych wyliczankach, które złamania powstały od jazdy na desce, bo chyba o to głównie chodziło autorowi tematu ;)
Btw - Wasze wpisy utwierdziły mnie w decyzji o zakupie zbroi ;D

[Modyfikowane: 2011-11-26 1:49]

Odpowiedz
Vokler
Vokler
Wypowiedzi: 13

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2012-01-01 13:55
Przy was firmy ubezpieczeniowe to zbankrutują:),
Ja jak na razie na desce tylko nadgarstek:), jakiś chłop we mnie wjechał, poleciałem do przodu i krach.
 Odpowiedz
kubaski2
Wypowiedzi: 59

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2012-01-30 21:17
sezon temu złamałem deske i paliczek palca środkowego ręki prawej rozszczepiłem wzdłuż do połowy (czyli pękł w pół) i dopiero misiąc temu mnie zoperowali. A teraz piszę jedną ręką bo złamałem obojczyk z przemieszczeniem, również wjechała we mnie narciarka lub narciarz (nie jestem pewien bo mi wycieło jakieś 15 minut z życiorysu a pamiętam że widziałem czarne spodnie i czerwone buty narciarskie xD). Też w białce. No i powybijane palce
 Odpowiedz
Sportstore
Wypowiedzi: 20

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2012-02-25 13:29
We mnie na szczęście jeszcze nikt nie wjechał,ale swego czasu po upadku skręciłem rękę w łokciu i do dzisiaj odczuwam skutki tej kontuzji- zresztą bardzo bolesnej. Ale poza tym szczęście mi dopisuje,oby tak dalej:)
 Odpowiedz
wilk500
Wypowiedzi: 14

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2012-11-08 15:03
skręcona kostka po 20 razie przestałem liczyć, zwapnienia ścięgien, przestawione kości w stopie, wstrząśnienia mózgu, złamany palec z przemieszczeniem i to chyba tyle :)
 Odpowiedz
sarman-new
Wypowiedzi: 146

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2013-01-08 10:28
pęknięta torebka stawowa w kolanie, wyrwana kostka ze stawu (ale sama pozniej na miejsce wskoczyla)
i tydzień temu kość strzałkowa w lewej nodze, oczywiście wszystko SNB ;)
teraz mam nadzieje, że szybko mnie naprawią, bo pod koniec sezonu chociaż chciałbym pojeździć
 Odpowiedz
Ppablitto
Wypowiedzi: 5

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2013-01-16 7:24
nasada kosci strzalkowej prawa reka, zreszta tu wszystko widac
x231.blogspot.de
 Odpowiedz
Ciawarez
Wypowiedzi: 1180

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2013-02-10 14:02
Jeśli to miejsce gdzie należy się "pochwalić", to po dzwonie we Francji złamana kość łokciowa i mocno zbite żebra.

Koniec sezonu.
:(

PS. Ppablitto u ludzi kość strzałkowa występuje w kończynie dolnej :);), więc złamałeś albo łokciową albo promieniową...

[Modyfikowane: 2013-02-10 14:08]

Odpowiedz
Anonim

Odp: Ile razy mieliście coś złamane??2013-02-24 10:51
Mialam zlamane obydwie rece w nadgarstkach ( na szczescie nie jednoczesnie ;p) ale to nie bylo na stoku...Jedyne co na sniegu to po zderzeniu jakies 3 lata temu jakos dziwnie uszkodzilam sobie bark, tak,ze teraz przy kazdym ruchu cholernie glosno chrupie i moge sobie reka przesunac obojczyk na 2-3 cm ....;p Jakos z tym zyje ;p
Następna strona Odpowiedz

Stron (6): [ «  <  1  2  3  4  5  6  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Ustawienie łychy i zdarcie skóry nad piętą
Następny wątek: Przestroga.
Przejdź do forum: