SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje klubowe » filmy » Oszukać Przeznazenie I i II

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
LimaKS
LimaKS
Wypowiedzi: 325

Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-22 23:05
CZe, czy widział ktoś filmik(i) Oszukać Przeznaczenie... ?? Mi się to podobało...
Wyrażajcie swoje opinion na temat tego fiLmiKu... :p

Pzdr....
 Odpowiedz
bialy
Wypowiedzi: 111

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-22 23:21
fane fane ... obie czesci bardzo mi sie podobaly ... lubie takie filmy :P

pozdro
 Odpowiedz
Fatboy
Fatboy
Wypowiedzi: 1260

=)2004-12-23 0:11
jedynka dobra, dwojka duzo slabsza :/
styka ? ;]
 Odpowiedz
coach
coach
Wypowiedzi: 81

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-23 9:04
Mi się bardziej dwójka niż jedynka podobała. Ale to może dlatego że dwójke oglądałem jako pierwszą i potem jedynka niczym nowym mnie nie zaskoczyła... :)
 Odpowiedz
LimaKS
LimaKS

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-23 11:10
W zasadzie filmy są oparte na tym samym... Wiedzą kto będzie umierał pokolei...

Ale tak jak Fatboyowi mi tez sie bardziej I część podobała.... II- mniejsze napięcie jak dlamnie... :P
 Odpowiedz
snafuu
Wypowiedzi: 1913

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-23 17:54
dla mnie te filmy byly bardziej zabawne niz staszne... pomysl ciekawy ale w wykonaniu to juz wyszla totalna sieczka i czekalo sie az ktos znowu zginie :((
 Odpowiedz
LimaKS
LimaKS

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-26 11:35
Film mi sie podobał jak drugi raz go oglądnąłem (było to koło 2,00 nad ranem....)
Wtedy było spoko i wcale nie czekałem na to aż ktoś kolejny zginie ;p .....
W pewnym momencie ptak mi walnął w szybe... uuuuu to dopiero był strach :?

ALe tak to spoko nie wiem czego snafuu ci sie nie podobał, ale każdy ma swój gust....
 Odpowiedz
snafuu

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-28 11:43
najbardziej to pamietam ze mnie wkurzyly zakonczenia, niby wszystko juz udalo im sie zalatwic, klatwa (czy cos tam) zostala zdjeta z nich a tu siedza sobie w barze i cos tam sie na nich zawala...

podobnie bylo zreszta w drugiej czesc. - po prostu nie lubie czegos takiego ale to jest moja subiektywna opinia :)
 Odpowiedz
LimaKS
LimaKS

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-28 12:38
Spoko każdy ma prawo do swojego własnego zdania :D
 Odpowiedz
snafuu

Odp: Oszukać Przeznazenie I i II2004-12-28 13:59
:)))
Następna strona Odpowiedz

Stron (3): [ 1  2  3  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Wyjazd do Les 2 Alpes z Roninsnowboard
Następny wątek:Znowu troszke na twardo ;)
Przejdź do forum: