SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - deski » Never Summer Infinity

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
snowmoni
snowmoni
Wypowiedzi: 415

Odp: Never Summer Infinity2012-12-07 15:58
No nie wiem czy ten setback taki delikatny ;) w spec. nic nie znalazłam ale na moje oko to pewnie z 3 cm - no chyba że sypnęło mi śniegiem w oczy i nie dowidzę ;)
Siwy, wciąż trułam o twin'a - pewnie dlatego takie skojarzenia :)

A teraz proszę wybaczyć - idę do baru na coś mocniejszego :D
 Odpowiedz
siwex
siwex
Wypowiedzi: 4521

Odp: Never Summer Infinity2012-12-07 16:03
na zdrowie:):)
 Odpowiedz
Ciawarez
Wypowiedzi: 1180

Odp: Never Summer Infinity2012-12-07 19:23
Snowmoni,

zastanawiam się tylko, czy czasem ten blat nie jest dla Ciebie mocno za długi?!
 Odpowiedz
snowmoni
snowmoni

Odp: Never Summer Infinity2012-12-08 9:02
Do zwykłej jazdy jest ok, ale do zabawy mógłby być krótszy. Nie można mieć wszystkiego...
Bo wiesz, ja strasznie niezdycydowana jestem ;) Czasami lubię przyciąć ostrzej, a czasami pobawić się :) Młody rider jestem i wciąż poszukuję drogi... ;)
 Odpowiedz
los_dell_rio
Wypowiedzi: 187

Odp: Never Summer Infinity2012-12-08 23:01
moni...królowo, czy mógłbym wskazać Ci drogę? ku mnie , ku mnie:) boże jak ja chciałbym mieć żonę snowboarderkę...moja obecna (żona) niestety deski nie zaklada juz od rooku...a to była przysięga małżeńska...no comment
 Odpowiedz
snowmoni
snowmoni

Odp: Never Summer Infinity2012-12-09 8:58
buahaha :D los dell rio, nie chciałbyś - wszystko przepuszczalibyśmy na wyjazdy na dechę albo wyprawy offroadowe :P i zawsze po pierwszych zjazdach musiałbyś zbierać mnie ze stoku :P

A wracając do tematu: chcę podziękować wszystkim, a w szczególności Siwemu i Jamerowi za pomoc przy wyborze sprzętu. Wróciłam na maksa zmęczona ale przeszczęśliwa :) Fakt, boli mnie cały człowiek i wyglądam jak dziecko wojny ale trochę pocisnęłam. Wcześniej jeździłam bardziej rekreacyjnie, od baru do baru ;) Teraz, nie wiedzieć czemu, nie można było ściągnąć mnie ze stoku (oczywiście zapominamy o pierwszym dniu)... :D

Za 3 tygodnie kolejny wyjazd i już nie mogę się doczekać :) Obiecuję dawać z siebie wszystko i godnie reprezentować team NS ;) a już dziś zaczynam robić przysiady żeby później nie płakać :)
 Odpowiedz
siwex
siwex
Wypowiedzi: 4521

Odp: Never Summer Infinity2012-12-09 13:33
służymy pomocą zawsze i w każdych warunkach:P:P
 Odpowiedz
Jamer
Jamer
Wypowiedzi: 467

Odp: Never Summer Infinity2013-02-01 7:43
BTW - od dzisiaj ruszyły wyprzedaże NS'a :)
Są jeszcze Infinity 149 i 151

[Modyfikowane: 2013-02-01 7:45]

Odpowiedz
snowmoni
snowmoni

Odp: Never Summer Infinity2013-02-20 18:53
Dodam jeszcze, że Infinity jest stworzona do jazdy w głębokim śniegu. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak uchachana... :D

Wiem, wiem, powtarzam się, ale po prostu jestem zachwycona :)

[Modyfikowane: 2013-02-20 18:58]

Odpowiedz
Jamer
Jamer
Wypowiedzi: 467

Odp: Never Summer Infinity2013-02-21 10:46
Jeżeli chodzi o jazdę w puchu, to wszystkie NS'y się tak zachowują. Jest to efekt hybrydowej geometrii desek NS'a z rockerem między wiązaniami i camberem od wiązań.
Teraz już wiesz czemu chłopakom z Denver było tak spieszno żeby to opatentować :)
 Odpowiedz

Stron (2): [ «  <  1  2 ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Salomon Official
Następny wątek:Rossignol 95 ac wintersnow
Przejdź do forum: