SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » ustawienia » Szerokość i wysokość deski

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
camperbus
camperbus
Wypowiedzi: 640

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-14 23:32
Kurcze niepotrzebnie odstawiłem sprzet windsurfingowy do kąta bo może na takiej 260cm dałoby radę zjechać
 Odpowiedz
dawciu19
Wypowiedzi: 5

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-15 12:04
praxx z wielką chęcią skorzystam :D
 Odpowiedz
szafraanka
Wypowiedzi: 41

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-18 15:32
Podłączam się do dyskusji ale z innym pytaniem. Jestem osobą zupełnie początkującą, płci żeńskiej, po 1 dniu na stoku i na razie głównie "listkuję" ;)

Przeglądałam różne tabele i wciąż nie jestem pewna jakich wymiarów deskę kupić przy wzroście 164 cm, wadze 58-61 [zależnie od nastroju ;) ] i rozmiarze buta 39? Myślałam o czymś między 145 a 150 cm.

Będę szukać deski używanej, miękkiej, all mountain, aby starczyła na 2 sezony nauki, później chciałabym kupić coś co spełni moje wymagania, których na razie nie znam :) Wiązania miekkie regular. Naukę zaczęłam od wzięcia deski siostry, która ma 140 cm i goofy. Wbrew oczekiwaniom ja nie jestem goofy i dlatego chciałbym deskę, jakoś wypożyczanie mnie nie rajcuje.

[Modyfikowane: 2012-12-18 20:34]

Odpowiedz
praxx
Wypowiedzi: 904

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-18 19:21
@szafraanka długość 148-150 powinna być odpowiednia
 Odpowiedz
szafraanka
Wypowiedzi: 41

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-18 20:35
Dzięki za odpowiedź, w takim razie wiem już, w jakim przedziale szukać.
 Odpowiedz
weasel
weasel
Wypowiedzi: 1111

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-18 21:57
Nie byłem ostatnio na bieżąco z forum toć i przeoczyłem rewelacyjne pomysły Dawcia. Tak sobie jednak myślę, że może Dawciu jeszcze nie zjeżdżał i nie zasycha na nim gips więc napiszę.... Dawciu drogi.. napisz gdzie będziesz jeździł na tej desce i w jakim terminie. Będę wiedział gdzie nie jechać... Ty serio nie zdajesz sobie sprawy, że nie tylko zagrażasz sobie, ale i innym? Ale tak serio serio? Śmierdzi mi tu gipsem...

Odpowiedz
dawciu19
Wypowiedzi: 5

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-19 18:17
Jeżdżę na desce 4 lata. Ta deska sięga mi do czubka nosa + jeszcze buty snowboardowe więc nie wiem o co tyle szumu ,ja mam gdzieś wasze opinie i i tak wsiądę na tą dęskę xd
Pozdrawiam wszystkich gorąco.
 Odpowiedz
weasel
weasel
Wypowiedzi: 1111

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-19 22:46
Z całym szacunkiem, ale jeśli masz gdzieś nasze opinie, to po jaką cholerę zakładałeś ten wątek? Jeździsz na snowboardzie 4 lata, a nie potrafisz odpowiednio dobrać swojego sprzętu. Już widziałem na stoku nie jednego takiego co to "jeździ" i zamiata stok z paprochów.

Peace i krzyż na drogę.
Pzdr
 Odpowiedz
tassone
Wypowiedzi: 61

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-19 22:54
Może masz gdzieś również inne opinie, ale poprawną formą jest "tę deskę".
 Odpowiedz
MichalYahoo
Wypowiedzi: 6

Odp: Szerokość i wysokość deski2012-12-28 16:25
Może i ja się podłączę do tematu. Chcę kupić pierwszą deskę. Mam 189cm oraz 85,5kg i but 45,5. Czy deska 162W będzie dobrym wyborem?

[Modyfikowane: 2012-12-28 22:29]

Następna strona Odpowiedz

Stron (3): [ «  <  1  2  3  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:duza waga a dlugosc deski
Następny wątek:naklejka
Przejdź do forum: