SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - deski » Camber v rocker...?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Marta PB
Marta PB
Wypowiedzi: 103

Odp: Camber v rocker...?2013-03-01 9:13
wymieniając w temacie dwa rodzaje dodałam trzy kropki ... mając na myśli wszystkie inne jakie istnieją a o nich nie wiem:P:)

Trzavolta co ty taki nerwowy:D?

[Modyfikowane: 2013-03-01 9:16]

Odpowiedz
snowmoni
snowmoni
Wypowiedzi: 415

Odp: Camber v rocker...?2013-03-01 9:52
Marta, dobrze napisałaś :)
Zakładam, że chciałaś poznać różnice między camberem i rockerm - oczywiście, ogólnie rzecz biorąc... :P
no i poznałaś :)
Pzdr.

[Modyfikowane: 2013-03-01 9:52]

Odpowiedz
Marta PB
Marta PB

Odp: Camber v rocker...?2013-03-01 18:01
noo tak.. a te dwa.. ponieważ mam wrażenie to dwa najpopularniejsze;) Dzięki wielkie, przynajmniej wiem już o co chodzi:)
 Odpowiedz
Trzavolta
Trzavolta
Wypowiedzi: 3523

Odp: Camber v rocker...?2013-03-04 8:22
Nerwowy? Raczej znużony ciągłym pisaniem tego samego :D a i tak znajdą się osobnicy do których ta oczywista prawda nie dociera :D
 Odpowiedz
Marta PB
Marta PB

Odp: Camber v rocker...?2013-03-05 7:36
spoko już dotarło:P
 Odpowiedz
opium30
opium30
Wypowiedzi: 451

Odp: Camber v rocker...?2013-03-07 17:31
Jeśli się uczysz i nie zależy Ci na szybkiej jeździe kup hybrydę burtona (nie wiem jak to się nazywa u innych producentów) czyli kształt flying v . Do tego flex 4 . Według katalogu wychodzą dwie dechy :

Burton Feelgood (fv) 2012, 2013
Burton Lip-stick (fv) 2012

Różnica między nimi jest taka, że jedna ma kształt twin a druga directional i różnica we popie czyli w pierwszej masz taki sam pop na obie nogi a w drugiej tylko na jedną. Osobiście wybrałbym Lip-sticka :)

A odnośnie tematu, to wklejam filmiki bez zbędnego "produkowania" się i będziesz miała odpowiedz na swoje pytanie.

Z doświadczenia podpowiem Ci, że camber jeździ lepiej, ale mniej doświadczona osoba zalicza gleby ze względu na "haczenie" nosa i taila ;)

V- rocker

http://www.youtube.com/watch?v=QZxBcLLdqPM&lis t=UUWisuSjEyXIpthoL_8ehdMQ&index=10

Camber

http://www.youtube.com/watch?v=g0UOsI5xYzw&lis t=UUWisuSjEyXIpthoL_8ehdMQ&index=43

FV

http://www.youtube.com/watch?v=rzsI5uDBulE&lis t=UUWisuSjEyXIpthoL_8ehdMQ&index=34

Jak poszperasz po filmikach tego autora poznasz inne ;)

[Modyfikowane: 2013-03-07 17:42]

Odpowiedz
Marta PB
Marta PB

Odp: Camber v rocker...?2013-03-07 18:14
dziękus;) jesteś boski:P tylko boję się, że nie zjadę, żadnej z tych desek na siebie:P:)

[Modyfikowane: 2013-03-07 18:17]

Odpowiedz
snowmoni
snowmoni

Odp: Camber v rocker...?2013-03-07 19:49
opium, a czy feelgood nie będzie za twarda na początek? oglądałam ten blat w sklepie, wydawał się mega sztywny - mam na myśli feelgood flying, to chyba to samo - popraw mnie proszę, jeżeli się mylę :)
 Odpowiedz
khriss
khriss
Wypowiedzi: 183

Odp: Camber v rocker...?2013-03-07 20:02
Response 4. Mam go w domu. Jest Miękki, ale bez przesady.
 Odpowiedz
snowmoni
snowmoni

Odp: Camber v rocker...?2013-03-07 20:14
w takim razie nie było pytania :)
Następna strona Odpowiedz

Stron (5): [ «  <  1  2  3  4  5  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Burton cruzer na parku
Następny wątek:Lib Tech BurtnersBox BTX
Przejdź do forum: