SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - deski » Deska DC PBJ

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
baldknob
Wypowiedzi: 56

Deska DC PBJ2013-03-30 22:27
Simanko. Jest ktoś kto może mi przedstawić te desiwo ? Zastanawiam się nad kupnem, bo przedstawiono mi spoko cenkę, odpowiada mi grafika, deska jest miękka. W opisie jest napisane, że wybacza błędy i jest łatwa w prowadzeniu, choć jest przeznaczona głównie do jibbingu, butteringu. To prawda ? jak by się nią zjeżdżało normalnie ze stoku ?

tutaj przykładowy link http://pl.skate-europe.com/details/95428-snowboard -dc-pbj-153.html

;)
 Odpowiedz
Trzavolta
Trzavolta
Wypowiedzi: 3523

Odp: Deska DC PBJ2013-04-02 10:23
Owszem, to dobra opcja pod buttery i street. Przyzwoicie trzyma krawędź, choć jeśli bierzesz deskę tylko do "jazdy" to nie tędy droga. Btw, w opisie flex tej deski to 5, moim zdaniem będzie to raczej 4 (w odniesieniu do innych desiw).
Jeśli chcesz się pobawić na stoku i w parku to dobra opcja, natomiast tak jak pisałem wcześniej, jeśli tylko ciśniecie na krawędzi to szukałbym dalej.
 Odpowiedz
baldknob

Odp: Deska DC PBJ2013-04-06 21:07
w żadnym wypadku. Nigdy nie jeżdżę na krechę ! ;) Kocham się pobawić, ale niestety burton cruzer ma to do siebie, że raczej nie jest fajną zabaweczką :C
 Odpowiedz
Plecakofil
Wypowiedzi: 125

Odp: Deska DC PBJ2013-04-06 21:30
Trzavolta pisał o jeździe na krawędziach a nie na krechę, to nie ma ze sobą nic wspólnego...
 Odpowiedz
Trzavolta
Trzavolta
Wypowiedzi: 3523

Odp: Deska DC PBJ2013-04-07 12:20
Krecha też odpada, do zabawy i szeroko rozumianego FS bardzo fajna deska i w dobrej cenie. Poprawnie trzyma krawędź, ale jak już wspomniałem na slalom bym jej nie wziął :D
 Odpowiedz
baldknob

Odp: Deska DC PBJ2013-04-07 22:42
spoko, PBJ już przetestowałem niedawno, a możecie powiedzieć mi coś o PLY ?
 Odpowiedz
Bandal
Bandal
Wypowiedzi: 111

Odp: Deska DC PBJ2013-08-10 15:32
Podobno jedno z najlepszych desiw tamtego sezonu na rynku zwłazszcza jeśli chodzi o uniwersalność nie probowałem ale także jestem ciekaw jak się to ma do PBJ i do innych odp
 Odpowiedz
Marek23
Wypowiedzi: 288

Odp: Deska DC PBJ2013-09-27 23:45
Na ten sezon DC PBJ będzie camberem, miękim, ale jednak camberem. Dla tych, którzy potrzebują konkretnej deski do jibingu.
Natomiast model Focus będzie rockerem i tak naprawdę technicznie to PBJ z poprzedniego sezonu.
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Sapient Element a snowpark
Następny wątek:VOELKL / STROKE...
Przejdź do forum: