SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - deski » Gnu Billy Goat

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
opium30
opium30
Wypowiedzi: 451

Gnu Billy Goat2013-03-31 18:34
Szukam obiektywnych opinii na temat tej deski, bo wg testów wypada rewelacyjnie w carvingu i jest uniwersalna w jeździe na switch-u dodatkowo to hybryda która wg testujących ma lepsze trzymanie krawędzi od customa-X .

http://thegoodride.com/snowboard-reviews/gnu-billy -goat/

Decha dosyć droga bo w okolicach 850dolarów za dechę w sezonie ale czy warta tej ceny ???

Jakie wiązania do tego byście polecili - twardości i jakości wykonania burton cartel-genesis
 Odpowiedz
opium30
opium30

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-01 11:12
Pytanie o wiazania w zasadzie odpada bo przeciez moge kupic cartele albo genesisy w wersji bez est i uda sie je zamontowac do zwyklej deski :) czy ciezko dostac krazki do tych wiazan zeby zamontowac je do standartowych insertow?
 Odpowiedz
ProDish
ProDish
Wypowiedzi: 1441

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-01 11:50
do reflexa dostajesz krążki do wszystkich systemów mocowania.
3d, EST i 4x4

http://knowledgebase.porterstahoe.com/wp-content/u ploads/2011/03/discs.jpg

stare Genesis ...... mi osobiście nie podoba się system pochylania łyżki.

[Modyfikowane: 2013-04-01 11:51]

Odpowiedz
Kwinto76
Kwinto76
Wypowiedzi: 168

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-01 21:00
ProDish - na przyszły sezon Genesisy będą miały zmieniony highback + zupełnie nowe zapięcie górnego paska - ząbki będą pod kątem (teraz jest 90 a będzie ok 45) + obracający się "zamek" (coś w rodzaju kulki z nacięciami).

Tradycyjnie brałbym Cartele :)
 Odpowiedz
ProDish
ProDish
Wypowiedzi: 1441

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-01 21:08
@kwinto

widziałem w katalogu i na filmie te paski z ząbkami pod kątem i po obu stronach.
może być ciekawe.

tu macie relację z ISPO
http://www.youtube.com/watch?v=_rg32g35iFU

ale nadal system pochylenia łyżki do dupy :(

lepiej niż Genesisy wypadają Malavity.
obecnie katuje Malavity 2011 w NUGu i jest świetnie w kontekście wygody i sztywności.

[Modyfikowane: 2013-04-01 21:13]

Odpowiedz
opium30
opium30

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-01 21:45
Cartele mam EST, chciałem spróbować czegoś innego. Genesisy kozacko wyglądają i mają dobrą twardość dlatego nad nimi dumałem, ale nie wykluczone, że te cartele co mam zostaną do chanella a do gnu kupię cartele re-flexy w sumie te pomarańczowe 2014 bardzo mi się podobają
 Odpowiedz
opium30
opium30

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-02 18:14
A na temat deski ktoś się wypowie? ktoś na niej pomykał??
 Odpowiedz
Bandal
Bandal
Wypowiedzi: 111

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-05 9:43
Patrząc na specyfikacje to hardcorowe desiwo idące w kierunku travisa rice lub skunk ape ale lepiej popytaj na adechade albo siwex może Ci coś pomoże;)
 Odpowiedz
Trzavolta
Trzavolta
Wypowiedzi: 3523

Odp: Gnu Billy Goat2013-04-05 15:36
Chyba nawet dalej :D Ciężko będzie kogoś znaleźć kto objeździł ją w PL. W testówkach jej nie było, a jeżeli chodzi o sklepy to sądzę że może gdzieś pojedyncze sztuki zostały zamówione. Deska pod konkretne BC i chyba nie do końca na nasze warunki (nie dotyczy tej zimy :D). Długości i wersja split też trochę o czymś świadczą. Flex mniej więcej 7 jest jeszcze (dla mnie) akceptowalny, zwłaszcza że w porównaniu do Liba GNU jest kapeńkę bardziej miękkie (przy opisanym takim samym flexie).
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Deska Lobster Jibboard 2012/2013 Wiecie cos o tej desce ?
Następny wątek:Dostępność lib tech
Przejdź do forum: