SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Sprzęt dla wysokiego, zaawansowanego.

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
praxx
Wypowiedzi: 1281

Odp: Sprzęt dla wysokiego, zaawansowanego.2013-11-10 23:11
łłłłooooo matko... już pierwsza odpowiedź Jacentego mnie urzekła...
@ marix - jesteś prawie dokładnie moich parametrów, poza butem (jeśli f***tycznie masz 48...)... jest na rynku sporo niezłego sprzętu, ale desiwo powyżej 164, to tylko do zadań specjalnych...
zacznij od buta (niekoniecznie RULER...), dobierz sobie wygodnego i dopasowanego łapcia i nie próbuj na nim oszczędzać, a później to co zostanie wydasz na wiązania i deskę...
peace...
 Odpowiedz
jaceksp
jaceksp
Wypowiedzi: 2908

Odp: Sprzęt dla wysokiego, zaawansowanego.2013-11-11 8:15
No co Praxiu przeca Ty przy mnie to kurdupel :D :P hahaha
Ruler sprawdzony w tym temacie ( mam 48 ) i ogarnia temat
 Odpowiedz
Marix
Wypowiedzi: 7

Odp: Sprzęt dla wysokiego, zaawansowanego.2013-12-01 23:29
Mam jeszcze takie pytanie, bo o ile deski kupić przez internet się nie boje, to już z wiązaniami a co gorsza butami nie ma mowy.
Jest trochę problem ze sklepami stacjonarnymi, wszak to sport sezonowy. W sklepach typu intersport jest kilka wiązań, kilka desek, kilka par butów...

Pierwsze primo chciałbym trafić do jakiegoś sklepu w promieniu do 60 km od Bielska Białej, a w ostateczności do Krakowa, gdzie mógłbym sprawdzić, czy idzie znaleźć jakieś odpowiednie wiązania do tego mojego wielkiego buta, skorupiaka burton Tribute, zanim ostatecznie przeznaczę go na straty.

Druga sprawa, jeśli zdecyduję się na nowego buta, to też siłą rzeczy przydałby się jakiś wybór no i oczywiście równie dobry wybór wiązań. No i wreszcie chciałbym aby te wiązania byly odpowiednio twarde do tego powder toya. Możecie polecić jakieś większe sklepy w takiej lokalizacjj?

Jeszcze jedno pytanko, przeglądałem w internecie polecane na forach wiązania jak na przykład Drake fifty albo Raven s700, te wiązania wydają się nie mieć regulowanego pedału gazu. Czy regulowany pedał to nie powinien być już standard? Jakie są wady i zalety obu rozwiązań?
 Odpowiedz
camperbus
camperbus
Wypowiedzi: 658

Odp: Sprzęt dla wysokiego, zaawansowanego.2013-12-02 9:25
Jak do Krakowa masz niedaleko to zapraszam do mnie, butów 48 mam 3 pary. Moze akurat.
Mam na miejscu tez s.250 i s.700(twardsze) to rozkręcimy na maksa i zobaczysz jak te buty siedzą. Mam też dla porównania drake king XL i raveny s.400. Do tego ostatniego wsadzałem kiedyś buta 49 i dało radę.
 Odpowiedz

Stron (2): [ «  <  1  2 ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Deska do butterów
Następny wątek:Deska po przerwie, budżet 1000
Przejdź do forum: