SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » wyjazdy, wyprawy i aktualne warunki » Woj. Śląskie wyjazdy na deske.

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Arek2222
Wypowiedzi: 10

Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-25 21:31
Jako, że sezon zbliża się dużymi krokami to pozwolę sobie założyć taki temat myślę, że się przyda.
Kto jedzie w góry i ma wolne miejsce w aucie to pisać tutaj. Tylko jeszcze trzeba czekać na otwarcie stoków :)
Ja jestem z okolic Żor, więc jak ktoś będzie jechać to dawać znać.

Pozdrawiam .

Odpowiedz
chmielu1948
chmielu1948
Wypowiedzi: 156

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-25 21:37
Brak treści

[Modyfikowane: 2013-11-25 21:38]

Odpowiedz
.MISIEK.
Wypowiedzi: 147

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-25 21:37
pisz gg 3449674 jestem z żor
 Odpowiedz
krisik
krisik
Wypowiedzi: 765

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-26 0:31
na fb jest grupa
https://www.facebook.com/groups/130374530406252/
 Odpowiedz
Qb44
Wypowiedzi: 54

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-26 17:41
ten Fb profil jest ogólnopolski :)

W sumie fajnie by było stworzy coś takiego ze Śląska :)
 Odpowiedz
superpajak
Wypowiedzi: 45

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-26 18:35
Siema ja jestem z Knurowa i już pomału ,, organizuję ,, wyjazd na Chopoka jak macie ochotę to dajcie cynk i jadymy :D. Patrz: Chopok otwarcie sezonu !!
 Odpowiedz
dexx
Wypowiedzi: 38

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-26 18:36
Ja mieszkam teraz w Tychach, jak jakieś wyjazdy w weekendy to się piszę.
 Odpowiedz
superpajak

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-26 19:10
DO DEXX.... Ja się wybieram na to :http://www.antalek.pl/inf.php?id=170 Ten 2 termin 04,05 styczeń :D
 Odpowiedz
dexx
Wypowiedzi: 38

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-26 22:29
Okaże się czy po sylwestrze już wrócę, jak tak to pewnie bym się pisał. Poza Chopokiem planujesz też gdzieś bliżej pojeździć?Powoli te warunki będą się robić też w okolicy.
 Odpowiedz
superpajak

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-11-27 4:28
Planuje wyjechać do Austrii 25 stycznia na tydzień a potem jakieś pojedyńcze wyjazdy jednodniowe pewnie Wisła , Szczyrk . Ale z tego co się orientuje to po powrocie z tak dobrze przygotowanych ośrodków jakie są w Alpach to mało kto ma potem ochotę jeżdzić po Beskidzie. Zwłaszcza w weekendy kiedy zjeżdża się tam cała aglomeracja.Ewentualnie w tygodnie przed lub po pracy .Czas pokaże . pozdro
Następna strona Odpowiedz

Stron (5): [ 1  2  3  4  5  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Austria- warunki przewozu sprzętu
Następny wątek:warunki śniegowe na dzis :-)
Przejdź do forum: