SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » wyjazdy, wyprawy i aktualne warunki » Woj. Śląskie wyjazdy na deske.

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
superpajak
Wypowiedzi: 45

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-05 14:41
no cały czas monitoruje warunki , ale narazie w Beskidzie jest średnio , a górki które działaja nie są za wysokie. No i jeszcze weekend jak coś sypnie śniegiem to pewnie sporo ludzi się wybierze. Narazie czekam na śnieg ....Zobaczymy.
 Odpowiedz
Arek2222
Wypowiedzi: 10

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-05 19:56
Wybiera się ktoś w przyszłym tygodniu od poniedziałku do piątku na jakiś stok ? głównie jazda wieczorna wchodzi w grę.
 Odpowiedz
noster
noster
Wypowiedzi: 80

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-05 20:02
w tym, zchekuj ostatni post :)
 Odpowiedz
krisik
krisik
Wypowiedzi: 765

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-05 23:33
no ja jutro jade na złoty groń na kamerkach widać ze pada snieg i nie wieje mocno wiec moze byc spoko.
 Odpowiedz
LjakQ
LjakQ
Wypowiedzi: 63

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-05 23:59
daj znać jakie warunki, bo zastanawiam się nad sobotą
 Odpowiedz
dexx
Wypowiedzi: 38

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-06 18:29
Jedzie ktoś jutro może? Pisałbym się
 Odpowiedz
krisik
krisik
Wypowiedzi: 765

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-06 19:01
No to tak byłem dziś w Istebnej wyciąg złoty groń, warunki oceniam jako dobre, miejscami lód i kamienie ale w większości był to śnieg. W nocy popadało więc poza trasą można było znaleźć jakieś 20cm świeżego śniegu. Jak na początek grudnia i początek sezonu w Polsce to bardzo dobra opcja. Dziś nie było za dużo ludzi jak bedzie jutro nie wiem :)
 Odpowiedz
.MISIEK.
Wypowiedzi: 147

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-06 23:11
ja jutro rano z Żor do Istebnej jadę jak co to 692561694 24/h w weekend , mam wolne miejsca
 Odpowiedz
dexx
Wypowiedzi: 38

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-06 23:23
Przez Tychy przypadkiem nie jedziesz?;d
 Odpowiedz
noster
noster
Wypowiedzi: 80

Odp: Woj. Śląskie wyjazdy na deske.2013-12-07 0:18
mam zamiar ok 13-14 jechać na złoty groń, mam 2 miejsca, przez tychy itd... pewnie o 16 na miejscu
Następna strona Odpowiedz

Stron (5): [ «  <  1  2  3  4  5  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Austria- warunki przewozu sprzętu
Następny wątek:warunki śniegowe na dzis :-)
Przejdź do forum: