SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
napsssster
Wypowiedzi: 4

Odp: Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?2017-10-31 14:30
Cześć.

Chciałbym odkopać wątek jeśli można gdyż nie chciałbym zakładać nowego tematu, a mój problem wpisuje się w ten temat idealnie.

Tzn. jestem dosłownie o krok od zakupu Gnu Carbon Credit BTX tylko waham się między 153, a 156 cm.

Mam 176 cm wzrostu i 69 kg wagi.

Prośba o doradzenie, bo już zgłupiałem od tych tabelek. Która długość da lepszą frajdę z jazdy?
 Odpowiedz
Mietek
Wypowiedzi: 91

Odp: Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?2017-10-31 15:59
153cm pod 69kg
którsza deska ->bardziej zwrotna
dłuższa -> bardziej stabilnie przy dużej prędkości i trochę lepiej w puchu bo większa powierzchnia.

Zobacz przede wszystkim na szerokości tali i Twój rozmiar buta czy którsza nie będzie za wąska na Twoje trzewiki
 Odpowiedz
napsssster

Odp: Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?2017-10-31 16:02
30 cm szerokość talii, a but Burtona 8,5 (41,5). Dodam, że to dopiero mój 3 sezon będzie.

Pytanie jeszcze czy jakbym przytył z 5 kg to czy zmieni to jakoś wybór. Bo nie ukrywam, że zaczynam ćwiczyć i chciałbym aby deska w przedziale 69-75 kg była dobra.

[Modyfikowane: 2017-10-31 16:05]

Odpowiedz
Reklama
dibdib
Wypowiedzi: 21

Odp: Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?2017-10-31 16:43
Gnu CC 153 wg producenta przedział wagowy to 100-180+ lb - czyli 45 - 82+ kg. Wiec spokojnie nawet jak 10 kilo przypakujesz to deska da rade:).
P.S. Ja rowniez na ten sezon zakupiłem sobie carbon credita:))
 Odpowiedz
Mietek
Wypowiedzi: 91

Odp: Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?2017-10-31 16:44
30cm to chyba szerokość nosa a nie tali, wiązania masz tam gdzie jest rozmiar tali czyli Waist Width

Ta deska jest miękka i do freestylu czyli robienia tricków jeśli to jest to co chcesz robić to będzie pasować jak głównie all mountain to warto byłoby mieć deskę z mniejszym flexem

5kg nie zrobi tak masywnej różnicy, jak samo 3cm

szerokość deski zarówno jednej i drugiej masz okay do tych butów

[Modyfikowane: 2017-10-31 16:45]

Odpowiedz
dibdib
Wypowiedzi: 21

Odp: Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?2017-10-31 16:50
24.8 ma w talii i 28.9 dla taila i nose'a
 Odpowiedz
napsssster

Odp: Gnu Carbon Credit czy Burton Process ... jaki rozmiar?2017-10-31 18:42
Dzięki za pomoc.

Jeszcze mam tylko pytanie o wiązania. Waham się między Malavita 2017, a Cartel 2017. Wiecie może jakie są różnice i które lepiej wybrać?

[Modyfikowane: 2017-10-31 23:51]

Odpowiedz

Stron (2): [ «  <  1  2 ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:burton mission EST vs burton cartel EST
Następny wątek:The Finish Line Will Never Be The Same
Przejdź do forum: