SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Raven / Pathron to jednak słabe deski ?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
praxx
Wypowiedzi: 1281

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-14 21:27
yyy miałem nie karmić trolla, ale...
nobile to burton piszesz... a to ciekawe...
nobile to również pathron i chyba raven po części przynajmniej...
ogólnie to śmieszy mnie to trochę... ale loozzzz...
 Odpowiedz
Upss
Upss
Wypowiedzi: 133

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-14 21:36
napisałem "...nie była najwyższych lotów". Chodziło mi tylko, że nobil aktualnie należy do Burtona a nie, że są to deski tej samej klasy.

Nie mam zamiaru się tu spinać bo spływa po mnie to czy ktoś kupuje deski RAVEN więc praxx dla mnie też looozzz

[Modyfikowane: 2014-01-14 21:42]

Odpowiedz
Anonim

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-14 22:31
Fabryka w Bielsku mobile pana rosiaka
Kiedyś produkowała deski dla firmy burton ale ze względu na słaba jakość i jakieś inne szemrane interesy współpraca została zakończona.

A wiec jeżeli masz deskę ravena to nie została wyprodukowana w fabryce BURTONA jak wiele osób mówi lecz w fabryce nobile :)
 Odpowiedz
weasel
weasel
Wypowiedzi: 1864

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-15 6:20
Iwko vel... wiadomo kto- pogrążasz się. Upss mam w życiu taką fajną zasadę... póki czegoś nie dotknę, nie przetestuję to się na ten temat nie wypowiadam. Polecam, bo to całkiem ułatwia postępowanie w życiu codziennym. Wszyscy narzekają też na fiaty, a ja mam jeżdżę mijam na trasie stojące na awaryjnych BMW czy Mercedesy i jakoś nigdy mnie moja żółta strzała nie zawiodła. Objeździłem trochę desek m.in raven'a i nie zauważyłem w nich niczego negatywnego. Objeździłem też burtona cruzera i za to "cudo" powinni wsadzić pomysłodawcę do snowboardowego więzienia (za nazywanie tego deską snowboard'ową również). To samo można powiedzieć o deskach Voelkl- równie tanie jak Raven, w dodatku od narciuchowej firmy, która nie powinna mieć większego pojęcia o produkcji desek, ale objeździłem, testowałem i taką np. stroke z czystym sumieniem polecam.

Hejtowanie dla hejtowania i dla przeciągnięcia klientów do siebie... nie po to wymyślono forum.

Pzdr peace&love

[Modyfikowane: 2014-01-15 6:28]

Odpowiedz
Marcin07
Marcin07
Wypowiedzi: 5232

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-15 9:15
Panowie jeśli kogoś podejrzewacie to można sprawdzić po IP. - administracja Forum nie zrobi problemów. Pozatym posądzacie ludzi o kompletny brak inteligencji...
 Odpowiedz
shrek
shrek
Wypowiedzi: 2105

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-15 19:20
Pierwszy post od baaaardzo dawna.
Sam jestem ciekawe kim jest Iwka, natomiast bardziej zastanawia co weasel ma do adechade dając podsrywające komentarze ;)
 Odpowiedz
SNOWBOARD.PL
SNOWBOARD.PL
Wypowiedzi: 66

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-16 19:43
Na życzenie Iwki jej konto zostało usunięte.
Pozdrawiam,
Marcin
 Odpowiedz
szafraanka
Wypowiedzi: 80

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2014-01-16 20:51
Nie ma to jak pokrzyczeć, opluć i zwiać z braku argumentów:)

A żeby nie było off top - jako osobie raczej małozaawansowanej, kupiony niedawno raven paradox spełnia wszelkie oczekiwania a nawet je przewyzsza :) I więcej naprawdę nie potrzeba osobie na moim poziomie, czyli kompletnemu amatorowi, który jest (chyba) targetem ravena.
 Odpowiedz
tjow
Wypowiedzi: 4

Odp: Raven / Pathron to jednak słabe deski ?2016-03-03 11:09
Witajcie , kupiłem ,pojeździłem i napiszę parę słów o Pathronie Slash 155 cm.Deska zakupiona jako druga deska- do zabawy , butterów,niewielkich skoków.Od razu urzekła mnie waga i wykończenie deski .Deska jest lekka co się wyczuwa w ręku i pod nogami.Płaski profil tej deski nadaje jej łatwość manewrowania we wszelkich kierunkach , łatwe obroty i wyczuwalny mocny pop w górę.Mocne krawędziowanie dobrze utrzymuje deskę w skręcie na wylodzonym,twardym śniegu a na miękkim deska tnie śnieg jak masełko.Na małych chopkach bardzo fajnie wylatuje w górę i przyjemnie ląduje .Czuć ,że deska ma szybki ślizg spiekany.Ogólnie , jako deskę do zabawy bardzo polecam- najlepsze technologie i przyzwoita cena oraz produkt polski !
Aby dać pełniejszy opis deski dodam , że do szybkiej jazdy na trasach , poza trasami używam dłuższą deskę Burton custom f.v. 160 cm bo na Slashu czuję się " jak na łyżwach" tzn. deska też dobrze jedzie ale jest "za łatwa pod stopami" przez co wymaga wielkiej uwagi w sterowaniu ( jest krótsza i ma płaski profil ).
Czy jest to słaba deska ?
nie , ta deska do tego co chciałem z nią robić bardzo mi się podoba i zapodam pewną myśl , że może warto Pathrona kupować by polska firma mogła dalej udoskonalać i rozwijać swoje modele a my zyskamy dostęp do znacznie tańszych desek zaawansowanych technologicznie .........!?
p.s. na foto to syn w akcji

ZałącznikZałącznik: vs160303-005.JPG
(Rozmiar: 906.74 KB, Liczba wyświetleń: 183 )
 Odpowiedz

Stron (2): [ «  <  1  2 ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Jakie wiązania?
Następny wątek:Jaka deska na początek?
Przejdź do forum: