SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - deski » Endeavor BOD

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
siwex
siwex
Wypowiedzi: 4521

Endeavor BOD2014-11-21 14:27
Miejsce: kaunertal listopad 2014
warun: twardy śnieg,po południu trochę bardziej miękko
długość dechy: 154,5
wiązania: union danny kass
stance: 18/-12,
Rider: ja i moje 82kg

Deska Endeavor BOD 155
Deska o średniej sztywności dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Riderów. Spokojne i precyzyjne prowadzenie w skręcie, dobre trzymanie krawędzi i stosunkowo szybka i łatwa zmiana krawędzi. Na dużych prędkościach przy jeździe na wprost ma delikatne tendencje do szukania krawędzi, ale jest to temat to przyzwyczajenia. Na skoczniach spisuje się bardzo przyzwoicie, aczkolwiek osobiście wolę trochę większe tłumienie w przypadku lądowaniu na twardym.Co do wybicia to czuć,że deska ma potencjał i można naprawdę daleko polecieć.
Na przeszkodach ciężko powiedzieć, bo nie zapędzałem się na niej na rurki ani inne przeszkody.Jazda poza trasami też niestety nie była możliwa.
Reasumując, fajna deska w dobrych pieniądzach.
 Odpowiedz
praxx
Wypowiedzi: 1281

Odp: Endeavor BOD2014-11-22 2:16
no słowotoku na temat deski nie było, ale rozumiem, że jutro wstawisz reckę wiadomo gdzie i przez weekend z 12 stron się zrobi... :D
 Odpowiedz
siwex
siwex
Wypowiedzi: 4521

Odp: Endeavor BOD2014-11-22 13:50
podaję najważniejsze info,nie chce mi się owijać w bawełnę tego czy tamtego:):)
a już recek na wiadomo gdzie nie wrzucam bo znowu wywołam burzę hehe,chociaż może nie bo filmu nie ma:P:P
 Odpowiedz
Jamer
Jamer
Wypowiedzi: 467

Odp: Endeavor BOD2014-11-22 16:42
a gdzie jest test drive piły wzdłużnej ja się pytam, pytam się??? :)
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07
Wypowiedzi: 5245

Odp: Endeavor BOD2014-11-22 21:02
Dajesz, jedziesz, mnie to wali ;) Dostaliście BODa a czy będzie Powder Sucks 14/15?
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Pathron Sensei
Następny wątek:Santa Cruz Type B Czy odpowiednia?
Przejdź do forum: