SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - deski » BURTON six point zero

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
czarnachmura
Wypowiedzi: 5

BURTON six point zero2015-01-26 17:23
Witam, dostałem dziś deskę snowboardową o ciekawym kształcie firmy Burton. Jest napisane na niej:
Wood core, sintered base, designed by Peter Bauer, made in Austria, GOOFY.
Do deski zamontowane były wiązania burton, ale nie przypominają one tych normalnych na dwa zaciskające się paski... Niestety nie mam do nich butów.
Powiedzcie mi do czego konkretnie przeznaczona jest ta deska, czy mogę zamontować standardowe wiązania z innej deski i jeździć na niej lewą nogą do przodu - regular czy musi być to jednak prawa noga.

Pozdrawiam
Paweł

ZałącznikZałącznik: 1.jpg
(Rozmiar: 668.66 KB, Liczba wyświetleń: 174 )
ZałącznikZałącznik: 5.jpg
(Rozmiar: 619.17 KB, Liczba wyświetleń: 136 )
ZałącznikZałącznik: 2.jpg
(Rozmiar: 780.20 KB, Liczba wyświetleń: 140 )
 Odpowiedz
weasel
weasel
Wypowiedzi: 1864

Odp: BURTON six point zero2015-01-26 17:51
Six point zero to staaaara deska alpejska. Nie wiem czy mówisz o wiązaniach step in czy też wiązaniach pod twarde buty (ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna). Deska przeznaczona do carvingu czyli ostrej jazdy na krawędzi. Twarda i wymagająca deska... ;)

PZdr
 Odpowiedz
czarnachmura

Odp: BURTON six point zero2015-01-26 19:11
Czy mogę podpiąć moje średnio twarde wiązania RAIDEN do tej deski czy lepiej dokupić buty do tych twardych wiązań, które były zamontowane (są to dokładnie te wiązania: http://xarchiwum.pl/wiazania-juniorskie-snowboardo we-twarde-burton-i1450932021.html
Pozdrawiam
Paweł

[Modyfikowane: 2015-01-26 19:12]

Odpowiedz
weasel
weasel
Wypowiedzi: 1864

Odp: BURTON six point zero2015-01-26 20:10
Zależy w jakim kierunku zamierzasz iść... jeśli carving/extreme carving czy jazda sportowa to lepiej iść w twardy set. Możesz popytać o podpowiedzi w dziale twardzieli kilka okienek niżej ;)

Pzdr
 Odpowiedz
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 2303

Odp: BURTON six point zero2015-01-26 23:24
To jest kierunkowa deska race Burton FP 160 cm asymetryczna slalomka do jazdy tylko na prawą nogę i twarde wiązania. Wiązania nie budzą zaufania, są tak stare że bałbym się w nich jeździć. Zmęczenie materiału (20 lat ?) może zrobić swoje.
 Odpowiedz
czarnachmura

Odp: BURTON six point zero2015-01-27 10:48
Dzięki za odpowiedzi :)
Pozdrawiam
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Lib TECH T Rice Blunt - ktoś latał ?
Następny wątek:Burton na Head
Przejdź do forum: