SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - buty » Buty snowboardowe Burton INVADER

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Yeti.
Wypowiedzi: 3

Buty snowboardowe Burton INVADER2015-02-10 13:14
Siemanko,
mam do Was pytanie koledzy i koleżanki. Czy macie już może wyrobioną opinię o Burton INVADER? Zaznaczę, że głównie interesuje mnie patent Shrinkag Footprint Reduction. Czy przy normalnej desce (szerokość) pomogło by to w jakimś stopniu z problemem wystających czubków oraz pięt butów poza deskę?
Ktoś coś, może? :)
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07
Wypowiedzi: 5232

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-02-10 13:18
Tak to są buty o pomniejszonej skorupie, jednak najlepszy efekt ze zmniejszaniem skorup mam firma Thirty Two
 Odpowiedz
Yeti.

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-02-10 13:36
Mhm. Burton zapewnia, załóżmy przy rozmiarze buta 45, ślad rozmiaru 44 a Thirty Two jak wypada pod tym względem?
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-02-10 15:57
czarny but to 32 TM Two, brązowy Burton ION oba w rozmiarze 46

ZałącznikZałącznik: Screen-Shot-2015-02-10-at-15.56.17.jpg
(Rozmiar: 29.66 KB, Liczba wyświetleń: 325 )

[Modyfikowane: 2015-02-10 15:57]

Odpowiedz
Yeti.

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-02-11 8:07
Ok. Dzięki piękne! niech Ci bozia w zjazdach wynagrodzi ;)
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-02-11 10:59
mierząc buty mocno i dokładnie należy je wiązać. Wówczas pięta cofa się i dopiero wtedy możemy poczuć czy jest miejsce na palce czy są jakieś uciski.
Oczywiście po zawiązaniu powinien być komfort. Nie ma co liczyć na to że "wkład się rozbije"

[Modyfikowane: 2015-02-11 10:59]

Odpowiedz
mloskot
mloskot
Wypowiedzi: 384

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-03-07 14:26
Quote:

Nie ma co liczyć na to że "wkład się rozbije"

Pewnie to reguła, ale np. w swoich Salomon Faction (biało czarne z 2014) zaobserwowałem, że wkład się lekko rozbił w porównaniu z 15 minutowym chorzeniem-mierzeniem po sklepie.
Na dobrą sprawę mogłem kupić 0.5 rozmiaru mniejsze.
 Odpowiedz
Trzavolta
Trzavolta
Wypowiedzi: 3523

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-03-07 20:17
Trochę się rozbije. I rozbił się ION i Ozone i Ruler SI i juz delikatnie Fiend LTD. Co do małej skorupy w Burku to jednak jest pewien żart. Vans w tym samym rozmiarze jest mniejszy i na długość i na szerokość i moim zdaniem oferuje większy komfort. Szkoda że ten sezon odpuścili, ale już w następnym wracają. 32 mierzyłem i szału nie odczułem co nie zmienia faktu że innym mogą spasić.
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-03-07 22:06
internety pełne są postów Burtonowców ktorzy kupili delikatnie ciasne buty i nic sie nie rozbiło. Jak chcecie dopasowania to trzeba kupić 32 i rozbić go na maszynie
 Odpowiedz
ProDish
ProDish
Wypowiedzi: 1440

Odp: Buty snowboardowe Burton INVADER2015-03-08 11:11
Zajechane do bulu 2 pary IONów i obcnie 3 para z licznikiem około 30 dni na śniegu inie ma mowy o rozbiciu wkładki. Rozmar trzyma więc za małych butów Burka nie polecam kupować bo się nie rozbija.
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Buty - K2, Vans, Burton
Następny wątek:Burton Fiend LTD
Przejdź do forum: