SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje klubowe » muzyka » jakiej muzY słuchacie??

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
-k0s-
-k0s-
Wypowiedzi: 618

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-02-16 15:53
ja tam ostatnio słuchałem właśnie biohazardu na stoku, i było wręcz zajebiście. Choć normalnie słucham zdeka innego typu muzyki, to taki też mi się podoba. tylko szkoda, że bateryjki mi się szybciutko wyczerpały...

pozdr
 Odpowiedz
grefiak
Wypowiedzi: 14

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-02-16 21:36
jedno jest jednak pewne - jesli ktoś twierdzi ze metal sie konczy i ze graja wszyscy tak samo i nie da sie piosenek odroznic to chyba mu cos w sie glowie poprzestawialo - metal nie umiera nigdy!!!!!!! :))))
 Odpowiedz
QQQQ
QQQQ
Wypowiedzi: 1006

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-02-16 22:00
część
ja slucham new metalu:). ostatnio scignolem sobie z kazy pare kawalkuw zespolu undeclinable ambuscade. polecam zwlaszcza kawalek snowboard- zajefajny
nara
 Odpowiedz
wazuuup
wazuuup
Wypowiedzi: 61

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-02-18 21:43
ja slucham afrykanskich tamtamow ze wschodniego Kongo
:))))))))))))))))))))))))))
polecam :D
pozd.
 Odpowiedz
SURF
SURF
Wypowiedzi: 11

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-10-08 17:22
No 'house music' oczywiscie :) chociasz wszedzie znajdzie sie cos fajnego

Pozdrawiam
 Odpowiedz
pajak
Wypowiedzi: 268

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-10-09 22:47
ja tam slucham wszystkiego co leci w radiu i w tv oprocz technoi hh, a tak wogule to jestem wierny metalowi a w szczegulnosc Metallice !!!!
pozdro all
 Odpowiedz
devil_man
devil_man
Wypowiedzi: 8

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-10-16 17:24
lubie hip-hop rap moze byc tez hardrock ale utozsamiac tego ze sanowboardem nie bede
pzdr
 Odpowiedz
jASM
Wypowiedzi: 3

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-10-17 20:12
Chyba jest oczywiste, ze najbardziej kreci mnie drumnbass made in goodlookingorganisation.
Polecam wszystkim, ktorzy po powrocie ze stoku nadal chca sie czuc wolni od wszelkich zmartwien i klopotow.
www.glo.uk.com
LTJ Bukem, MC Conrad, Makoto, PFM i wielu, wielu innych.
Progression Sessions - sprawdz to, aaaaajt???
 Odpowiedz
Digitalis
Wypowiedzi: 9

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-10-22 17:04
Fantomas, Melvins, Tomahawk, Naked City, Faith No More, El Dojpa, psytechno, troszkę starego reggae i wiele, wiele innych rzeczy poza polskim hh, który wg mnie nie nadaje sie do niczego...
 Odpowiedz
PALMER-KA
PALMER-KA
Wypowiedzi: 822

Odp: jakiej muzY słuchacie??2003-10-28 14:03
ostatnio katuje Nickelback - plyta CURB...naprawde niezle:)
Następna strona Odpowiedz

Stron (14): [ «  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Jutro Wiosna
Następny wątek:HIT LISTA :)
Przejdź do forum: