SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » kontuzje, urazy » kontuzja kolana a snowboard

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
madret
Wypowiedzi: 35

kontuzja kolana a snowboard2016-08-26 17:59
Witam
Mam pytanie czy ktoś ma podobne problemy w listopadzie ubiegłego roku pękła mi łąkotka (nie podczas jazdy)ta od "srodkowej" strony w prawym kolanie. W kwietniu miałem robiona artroskopie i mi wycieli fragment tej lakotki i do dnia dzisiejszego ciągle mnie to boli i nie może wrócić do normalnej formy. W międzyczasie jeszcze wyszło że w drugiej nodze tylko po "zewnetrznej" stronie też mam w bardzo kiepskim stanie lakotke. I teraz są jakieś dobre ćwiczenia czy coś żeby to wszystko wzmocnić lub coś tego typu i czy jazda na desce w tej sytuacji to dobry pomysł?
 Odpowiedz
fateofangel
Wypowiedzi: 237

Odp: kontuzja kolana a snowboard2016-08-29 20:52
Ogólnie pytaj lekarza ale jak Cię boli tą wątpie chyba że ślizg po łagodnym stoku ale nie jazda jazda. Jeżeli nauka to odpada - zdrowie ważniejsze. Wypływaj te bóle na basenie trenuj aż wróci do normy
 Odpowiedz
npk_ziom
Wypowiedzi: 6

Odp: kontuzja kolana a snowboard2017-06-02 20:22
I jak teraz. Bo już trochę minęło. Ja też miałem artroskopie acl + szycie łąkotki minęło 5 miesięcy i w sumie jest ok. Jeszcze czuć że było robione ale wydaje się ok.
 Odpowiedz
madret

Odp: kontuzja kolana a snowboard2017-06-05 21:46
Na dzień dzisiejszy to jeszcze 100 % sprawności nie ma, jest tak czasem, że jeszcze w pewnych sytuacjach zaboli, ale ten sezon zimowy przejeżdżony cały bez żadnego oszczędzania się :)
 Odpowiedz
npk_ziom
Wypowiedzi: 6

Odp: kontuzja kolana a snowboard2017-06-06 17:46
A masz tak że operowana noga ma mniejszy wyprost jak zdrowa?
 Odpowiedz
madret

Odp: kontuzja kolana a snowboard2017-06-07 7:42
Tak miałem choć nie była to duża różnica, a lekarz mówił że to jest kwestia rozcwiczenia. W tej chwili nie wiem czy mi się to wyrównało czy nie, ale nie odczuwam tego w żaden sposób.
 Odpowiedz
klark
Wypowiedzi: 64

Odp: kontuzja kolana a snowboard2018-09-12 11:48
Kontuzja kolana nie wyklucza uprawiania sportu i powrotu do pełnej sprawności fizycznej.Sam miałem raz złamaną nogę, niestety ale po zdjęciu gipsu była bardzo słaba. Kolano dawało się we znaki bo uraz był własie tam.

Dużo ćwiczyłem,chodziłem na rehabilitację. Starałem sie wprowadzać aktywność fizyczną stopniowo, z czasem było coraz lepiej i poprawę widziałem z miesiąca na miesiąc.

Jeśli chcecie nieco ustabilizować kolano, polecam poczytać sobie o opaskach tej firmy:
https://www.os1st.pl/dlaczego-os1st

Opaski takie chronią stawy oraz zmniejszają obrzęki. Stabilizują.

[Modyfikowane: 2018-09-12 11:49]

Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Potrzebuje porady - stabilizator kolana?
Następny wątek:adidas tubular black
Przejdź do forum: