SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » kontuzje, urazy » Złamana noga

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
matios309
Wypowiedzi: 7

Złamana noga2016-11-12 19:43
Witam :)
W styczniu tego roku złamałem nogę, dokładnie piszczel, z przemieszczeniem kostki, która byłem nastawiać, bez operacji itd. Gips miałem dokładnie przez 3 miesiące, a leczenie skończyło się w maju, tak na papierku napisał lekarz :) Wszystko odbyło się bez żadnych rehabilitacji. Gips miałem od uda w sam dół :) Po zdjęciu jakoś się noga rozruszała, teraz jest już wszystko okej. I tutaj moje pytanie, czy będę mógł jezdzić na desce w tym sezonie? Szczerze, strasznie się boje jezdzić teraz, ale snowboard to moja druga pasja, jezdze już 4-5 lat :) Lat mam 15 jak komuś to potrzebne :) Jeśli ktoś jest wstanie udzielić odpowiedzi to bardzo proszę :) Pozdrawiam :)
 Odpowiedz
nununej
nununej
Wypowiedzi: 16

Odp: Złamana noga2016-11-12 21:09
jak nie potrafisz zachować spokoju na desce to poczekaj
 Odpowiedz
matios309

Odp: Złamana noga2016-11-12 22:49
potrafię, i szczerze mówiąc jeżdżę naprawdę dobrze :)
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 901

Odp: Złamana noga2016-11-13 12:52
w jaki sposób złamałeś noge?
 Odpowiedz
matios309

Odp: Złamana noga2016-11-13 15:13
Jade sobie na desce rozpędzony dosyć szybko, (jezdzę na "krawędziach") nie zauwazyłem takiej buły śniegu i na nią wjechałem, trochę mnie wybiło do góry, przewróciłem się a reszte słabo pamiętam bo uderzyłem głowa troche, ale miałem kask :) Po kilku sekundach się ocknąłem i już po :) Od wczoraj zaczałem pić dużo mleko i jeść jogurty, oraz trochę ćwiczyć tą nogę (lewą) :)
 Odpowiedz
Levitt
Levitt
Wypowiedzi: 36

Odp: Złamana noga2016-11-14 19:36
Ja polecam od siebie zwiekszyć dawkę mleka i jogurtów .
 Odpowiedz
nununej
nununej
Wypowiedzi: 16

Odp: Złamana noga2016-11-14 20:51
sera nie mleka
 Odpowiedz
matios309

Odp: Złamana noga2016-11-14 22:37
a czy w miesiąc jedzenia sera itd. jestem w stanie trochę przygotować się do sezonu? :)
 Odpowiedz
mloskot
mloskot
Wypowiedzi: 384

Odp: Złamana noga2016-11-15 13:21
> Od wczoraj zaczałem pić dużo mleko i jeść jogurty

Jeśli szukasz wapnia, bogatszym jego źródłem są sezam i migdały :-)
 Odpowiedz
matios309

Odp: Złamana noga2016-11-15 13:59
okej dzięki :) dodam że biore od dzisiaj tabletki na kości z wapniem :)
jest szansa że będę mógł spokojnie jezdzic nie martwiąc się o nogę? :)
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:złamanie śródstopia
Następny wątek:Złamane podudzie a snowboard
Przejdź do forum: