SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » wyjazdy, wyprawy i aktualne warunki » Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
pawelkrk2
Wypowiedzi: 44

Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-09 20:07
witam,
byłem juz w Livigno 3 razy (2 razy z Jafi sport, raz ze znajomymi na wlasna reke) i wolałbym teraz pojechać gdzie indziej. Stąd moje pytanie. Jakie znacie jeszcze podobne, sprawdzone firmy organizujace takie wyjazdy lub czy mozecie polecic jakis fajny wyjazd na przelomie marca i kwietnia. Niestety dośc ciezko mi idzie zbieranie swojej grupy wiec byc moze bede "zmuszony" dolaczyc do jakiejs fajnej grupki. Moze ktos mnie ewentualnie przygarnie? Jeżdzę dość dobrze, bez szaleństw, skoków ale temat ogarniam :) Na wyjazd zabieram drona więc ładne ujęcia gwarantowane ;)

[Modyfikowane: 2017-01-09 20:21]

Odpowiedz
mloskot
mloskot
Wypowiedzi: 253

Odp: Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-09 21:32
Ja jeżdżę na wypady z Snow4Life i polecam

[Modyfikowane: 2017-01-09 21:32]

Odpowiedz
pawelkrk2

Odp: Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-09 21:43
dzieki. Maja tylko 1 wyjazd ktory by mnie interesowal ale troche drogo bo za wszystko ok 2300. W livigno bylismy wlasnym transportem za 1200 plus jedzenie. No i jednak wole sobie zjesc na stoku czy w knajpkach

[Modyfikowane: 2017-01-09 21:47]

Odpowiedz
Reklama
mloskot
mloskot

Odp: Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-09 22:18
Nie odnoszę się do twojego komentarza ceny wjazdu z S4L, bo nie moja to brocha, ale ciekawi mnie w jaki sposób w Livigno zorganizowałeś wyjazd za 1200, skoro aktualnie ski pass na 6 dni kosztuje 229 jurków. Wyjazd z S4L to 6 dni na stoku, zakładam że twój wyjazd był podobnie, w przeciwnym razie porównujemy apples vs oranges :)

[Modyfikowane: 2017-01-09 22:24]

Odpowiedz
pawelkrk2

Odp: Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-09 22:22
Moj wyjazd przypadal na skipass free okres wiec placilismy cena za apartament za osobe od 215 E (przyzwoity standard w centrum, gdzie z najdluzszego wyciagu w Livigno zjezdzalismy na desce pod drzwi do domku:) ) + 1000 zł za 4 osoby za benzyne, tunel, autostrady. Niestety widze ze w tym roku skipass free jest od 15 kwietnia co zahacza o Wielkanoc wiec taki wyjazd odpada.

[Modyfikowane: 2017-01-09 22:24]

Odpowiedz
mloskot
mloskot

Odp: Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-09 22:23
OK, teraz kumam
 Odpowiedz
elucidate
Wypowiedzi: 8

Odp: Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-14 16:14
Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych wyjazdach? Na czym polega szkolenie?
 Odpowiedz
mloskot
mloskot

Odp: Jakis namiar na wyjazd zorganizowany marzec/kwiecień? lub dołączę do grupy (mam drona)2017-01-14 17:30
Napisz do Siwex z tego forum, wszystko ci wyjaśni
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Wyjazdy 1 lub 2 dniowe z Poznania
Następny wątek:Zillertal 21 - 24 stycznia 2017
Przejdź do forum: