SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » ustawienia » Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
madret
Wypowiedzi: 32

Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.2017-01-10 9:05
Witam
mam pytanie do osób, które mają ustawienia na kaczkę, jakie dokładnie macie kąty? Wiem, że to każdy ustawia indywidualnie pod siebie, jak wygodniej, ale pytam tylko tak z ciekawości i dla porównania, dlatego że próbuję się nauczyć jeździć na drugą nogę (switch) i tak mi to średnio wychodzi, a ja mam ustawienia 12/-9.
 Odpowiedz
praxx
Wypowiedzi: 1281

Odp: Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.2017-01-10 9:24
tak jak piszesz..: każdy ustawia indywidualnie pod siebie...
i nie ma to dużego znaczenia przy jeździe switch... jazda na drugą nogę, to przede wszystkim głowa... :)
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 391

Odp: Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.2017-01-10 9:31
Pierwszy wybor zawsze najlepszy zaczalem
12/-12
15/-9
12/-6
i teraz znow
12/-12

walnij sobie 9/-12 zeby zmusic mozg do switcha
 Odpowiedz
Reklama
mloskot
mloskot
Wypowiedzi: 253

Odp: Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.2017-01-10 9:40
Weź deskorolkę/longboarda i ćwicz na płaskim odpychając się na switch, oswoisz się z
'dziwnym' uczuciem, opanujesz głowę i po jakimś czasie, nawet 30 minutach zauważysz, że to przychodzi ci coraz bardziej naturalnie. Dla mnie to było bardzo ciekawe wyzwanie :-)

[Modyfikowane: 2017-01-10 9:40]

Odpowiedz
Marcin07
Marcin07
Wypowiedzi: 5218

Odp: Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.2017-01-10 15:55
zacznij od 15/-15 zrób w tym ustawieniu pełem przysiad łamiąc 90 stopni w kolanach "dupą do trawy" - jak nic nie boli to jest OK
 Odpowiedz
madret
Wypowiedzi: 32

Odp: Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.2017-02-13 10:10
A tak ogólnie to na jakich ustawieniach Wy jeździcie? Oczywiście chodzi mi o kaczkę.
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 391

Odp: Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę.2017-02-13 18:33
Odp: Kąty wiązań przy ustawieniu na kaczkę. 2017-01-10 9:31
Pierwszy wybor zawsze najlepszy zaczalem
12/-12
15/-9
12/-6
i teraz znow
12/-12