SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » ciuchy, gogle, kaski » Gogle do 200 zl

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Tullamore
Wypowiedzi: 3

Gogle do 200 zl2017-01-10 18:26
Witam ponownie, po zakupie kurtki, szukam gogli w budżecie do 200 zł. Przeglądając oferty znalazłem gogle arctica g100 w cenie 150 +kw.
Czy możecie coś polecic, jeśli nie te to jakie? Nie mam dużych wymagań
 Odpowiedz
Gravito
Wypowiedzi: 347

Odp: Gogle do 200 zl2017-01-11 7:46
Dobry wybór, Polska firma
 Odpowiedz
SpocoMike
Wypowiedzi: 4

Odp: Gogle do 200 zl2017-01-11 21:36
Kolego nie obraź się ale w tym co proponujesz bardzo Cie proszę nie pokazuj się na stoku ;)
To raczej dla narciarza i to bardzo początkującego, który dodatkowo ma narty z wypożyczalni.
Fajne marki snowboardowe to SMITH, ANON, OAKLEY, PITCHA, SPY, VZ, DRAGON, ELECTRIC etc. i w tym raczej czegoś poszukaj, bo znajdziesz coś i w tej cenie lub trochę dołóż bo na fajne gogle warto ;)
 Odpowiedz
Reklama
mloskot
mloskot
Wypowiedzi: 253

Odp: Gogle do 200 zl2017-01-11 21:50
Czyli Damian Sanders jeżdżący w praktycznie ski-turowych Koflach'ach to był obciach księżycowy i w ogóle nie powinni go wpuszczać do resortu?

Jestem nowy, ale nie pojmę jak/kiedy snowboarding w ogóle wskoczył na level turbo snob.

Jak kogoś nie stać, to lepiej aby męczył skill'a i dymił na desce w czymkolwiek ma możliwość. Back to roots.

Odpowiedz
SpocoMike

Odp: Gogle do 200 zl2017-01-11 23:35
Kolego tu nie chodzi o turbo snob tylko o rebelię. To właśnie robili Damian Sanders, Shaun Palmer i inni w latach 80'. Tak było, jest i powinno pozostać. Jeżeli chcesz jeździć w Uvexach i Scotach jak 50% osób na stoku to Twoja sprawa. Jeżeli chcesz zejść jeszcze niżej to też. Ale w tym wszystkim najważniejsza jest przyjemność. I dlatego ja wolałbym kupić używanego i zajechanego Palmersa za 500 zł lub dużo mniej niż nowa deskę typu weedze za tą samą kwotę. Bo będę miał dodatkową frajdę, że jeżdżę na desce kogoś kto to poniekąd wymyślił i na czymś co ma jakiś styl i historię i coś znaczy i tu subiektywne odczucie - czuję że dodaje mi powera. Jeżeli chodzi o gogle to w tej cenie po prostu można znaleźć inne a ktoś pytał się jakie. Można też dołożyć 100 czy dwie, czyli koszt dziennego karnetu i kupić coś jeszcze lepszego - a to raczej wydatek na kilka lat. I tyle.

[Modyfikowane: 2017-01-11 23:38]

Odpowiedz
mloskot
mloskot

Odp: Gogle do 200 zl2017-01-12 9:04
Dla mnie więcej rebelii u ludzi z tureckiego Petran. Widziałeś w czym jeżdżą.

Poza tym my chrzanimy o rebelii a i tak większość ciuchów i gadżetów tzw. hardkorowych marek jest made in china. Hipokryzja.

[Modyfikowane: 2017-01-12 13:51]

Odpowiedz
SpocoMike

Odp: Gogle do 200 zl2017-01-12 13:22
W Petran chyba wynaleźli snowboard ;)
Widziałem że w innym wątku poszukiwałeś ciekawych polskich, czeskich i słowackich marek.
Jeżeli to aktualne to mogę coś dopisać, bo mam kilka fajnych upatrzonych. Planowałeś jakiś sklep czy coś?
Jak znalazłeś coś ciekawego to może zamieść, bo to ciekawy watek a szybko wygasł.
 Odpowiedz
mloskot
mloskot

Odp: Gogle do 200 zl2017-01-12 13:57
@SpocoMike

Szukałem polskich marek bo tak jak gdzieś napisałem, preferuję made in eu/us :)

Nie, nie zamierzam handlować.

Znalazłem Majesty, kupiłem kurtałkę (kangur) z której średnio w Hinter w puchu byłem zadowolony ale
myślę że sprawdzi się w dzień bez opadów śniegu, słoneczko itp. :-)
No i mnie w Hinter zjebali ziomy, że jest to narciuchowa marka :D
Ale jak zobaczyłem ekipę ski freestajlowców we wdziankach Majesty w snowparku na Czarnym Groniu to się uspokoiłem - robili turbo rebelianckie wygibasy więc Majesty musi być koszerną marką ;P

Co do wątku, podawaj na co trafisz, pewnie.

[Modyfikowane: 2017-01-12 13:57]

Odpowiedz
Tullamore
Wypowiedzi: 3

Odp: Gogle do 200 zl2017-02-05 21:18
a jakie co powiecie o goglach marki O'neill ? Posiadam kurtkę tej marki, i jestem zadowolony, jednak to kurtka nie to samo co gogle. Można znaleźć w cenie od 200 do 300 zł.
 Odpowiedz
Aketo
Wypowiedzi: 170

Odp: Gogle do 200 zl2017-02-05 22:20
Poszukaj lepiej cos z dragona albo anon
dragon dx kosztuje miedzy 189-229 zł - firma specjalizuje sie w optyce

Pozdr
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Następny wątek:QUIKSILVER Hill GORE-TEX Mittens
Przejdź do forum: