SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » serwis sprzętu » Problem z systemem boa

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
cichymc2
Wypowiedzi: 4

Problem z systemem boa2017-01-10 20:37
Cześć, podczas ostatniego dnia na stoku rozwalił mi się system BOA w butach Head Scout Pro Boa Street.
Podczas jazdy poczułem dziwny luz w bucie i zauważyłem że mechanizm się urwał. Kilka dni wcześniej w tym samym bucie zaczela odklejac sie pięta przy podeszwie.
Da się to jeszcze jakoś naprawić? Pchać na gwarację? jeśli nic się nie będzie dało zrobić, poleci ktoś jakieś butki w podobnej cenie, np Burton Moto?

Z góry dzięki

ZałącznikZałącznik: IMG_1708.JPG
(Rozmiar: 946.40 KB, Liczba wyświetleń: 31 )
ZałącznikZałącznik: IMG_1706.JPG
(Rozmiar: 877.69 KB, Liczba wyświetleń: 32 )
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 359

Odp: Problem z systemem boa2017-01-10 20:39
ja wole bez boa, jak juz to 2 strefy
gwarancja, czesc do wymiany nic nie naprawisz
 Odpowiedz
cichymc2
Wypowiedzi: 4

Odp: Problem z systemem boa2017-01-10 20:40
Dwie strefy, tzn?
 Odpowiedz
Reklama
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 359

Odp: Problem z systemem boa2017-01-10 21:08
http://sklepsnowboardowy.pl/zdjecia/2014/10/23/810 /09/Vans_Aura_dbl_BOA.jpg
 Odpowiedz
Maklike
Wypowiedzi: 14

Odp: Problem z systemem boa2017-01-31 21:47
możesz próbować na gwarancje mi kiedyś uznali na gwarancji buty podajże właśnie head ewentualnie zapytaj w serwisie gdzie naprawiają boa bo raczej będzie taniej niż nowe buty no chyba że podeszwa też już poszła :P
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Smarowanie P-Tex 4500
Następny wątek:Dolny strap do wiązań Rossignol Battle v1 (zielone)
Przejdź do forum: