SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » technika jazdy » Ocena techniki jazdy.

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Banzai97
Wypowiedzi: 20

Ocena techniki jazdy.2017-01-12 11:21
Krótko, chcę prosić o jakąś ocenę, uwagi do mojej jazdy. Mam nie dużo materiałów, z czasem może uda mi się coś więcej nakręcić. ;) Od początku uczyłem się sam, na filmie jest to moja 6 wizyta na stoku średnio po 2h na jeden wyjazd. Był to 3 dzień jazdy podrząd, gdzie informacji jak powinienem jeździć,(nie jeździłem wcześniej wcale na krawędzi, tylko raczej na płasko), udzieliła mi moja druga połów (od 4 roku życia na stoku, więc 14 lat jazdy, jakieś 6lat w klubie na nartach i 5 lat w klubie na desce). Tak więc krótko mówiąc jestem początkującym. Na filmie był to początek stoku, więc prędkość niska, a lepiej mi się trzyma krawędź przy trochę wyższych prędkościach. Zatrzymanie się na końcu było zamierzone. :) Deska AM, Camber, dość twarda, kierunkowa z dłuższym nose i szerszym tail. Jeśli potrzeba więcej informacji proszę pytać.

https://youtu.be/9nQo1J6sNjU

Edit. Czarna kurtka i kask oraz białe spodnie.

[Modyfikowane: 2017-01-12 11:25]

Odpowiedz
Bbone
Bbone
Wypowiedzi: 167

Odp: Ocena techniki jazdy.2017-01-12 12:15
Z tego co zajważyłem , jesteś bardzo spięty ,albo takie robisz wrażenie . Tylnia ręka lata jak opętana , w zasadzie cieżko cokolwiek powiedzieć bo jak piszesz ...prędkość mała . Wyprostuj sylwetkę , kolana ugięte ,ale plecy proste bez garba .
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 247

Odp: Ocena techniki jazdy.2017-01-12 16:57
To klepki?
Za 8h zaczniesz jezdzic narazie jest niepewnie, ale jak na samouka to jest fajnie
 Odpowiedz
Reklama
Banzai97

Odp: Ocena techniki jazdy.2017-01-12 19:22
Oj spięty mogę trochę być, dzięki za radę z sylwetka wezmę to SB do serca i postaram się wyprostować. :) Kolana też staram się trzymać ugięte, dziewczyna mi tłumaczyła że tak jak bym na małym krześle chciał usiąść gdy jadę na piętach, no i staram się do tego stosować. Dodam jeszcze że pod koniec stoku raz pochwalił mnie jakieś instruktor mówiąc dziewczynie, że tak powinna zjeżdżać. Więc myślę że nie jest źle, jak by mi się udało coś lepszego nagrać to się podzielę.

Edit. Klepki? Tzn. bo tak nie dokońca rozumiem o co chodzi.

[Modyfikowane: 2017-01-12 19:26]

Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 247

Odp: Ocena techniki jazdy.2017-01-12 22:15
Stok wisla klepki
Nie liczy sie jak dobry uda Ci sie nagrac filmik tylko jak jezdzisz
Mam nadzieje ze rozumiesz ze Nie chodzi o trzymanie krzeselka za wszelka cene jak wjezdzasz w dolek nogi sie prostuja jak najezdzasz na mulde uginaja chodzi zeby trzymajac deche na krawedzi nie jechac na prostych
Odbieram punkt za samouka skoro uczy Cie dziewczyna;)
 Odpowiedz
Banzai97

Odp: Ocena techniki jazdy.2017-01-12 22:58
Nie krzesełka nie trzymam za wszelką cenę. Oczywiście nogi jak najbardziej pracują przy wszelakich nierównosciach itd.
Dobry film, to miałem na myśli taki na którym więcej widać, bo ten akurat troszkę pod światło był i trochę daleko jechałem.
Stok to Słotwiny w Krynicy-Zdrój.
Pierwsze 3 jazdy 100% sam sie uczyłem na 4 wizycie na stoku (pierwszy raz z nią), mi tylko wytłumaczył, że powinienem jeździć na krawędzi i pokazała jak to wygląda, a że na deskach się nie dogadaliśmy jak mnie pouczała. :P To wróciła do nart, a ja dalej się sam uczyłem jak ogarnąć krawędź, więc myślę że raczej wciąż to się kwalifikuje pod naukę samemu. :)
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Regular czy Goofy???
Następny wątek:Freeride
Przejdź do forum: