SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Sprzęt dla początkującego

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
harryhrm
Wypowiedzi: 1

Sprzęt dla początkującego2017-02-20 16:43
W tym roku zacząłem jeździć na porzyczonym sprzęcie i wciągnęło mnie to więc chce kupić coś swojego.

W wakacje mam staż więc wtedy chce wszystko kupić, tylko czy uda mi sie kupić za 1000-1500 złoty sprzęt dla początkującego, jakąś w miarę miękką deske 148 cm (172 cm, niecałe 70 kg), któtka bo ma słóżyć głównie do freestylu, wiązania, buty i kask? Ewentualnie jakies ochraniacze jeszcze. Czy musze w między czasie odkładać i kombinowac więcej pieniędzy?
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 537

Odp: Sprzęt dla początkującego2017-02-21 13:24
musisz szukac ravena
 Odpowiedz
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 1850

Odp: Sprzęt dla początkującego2017-02-22 9:12
Zobacz sobie na taki zestaw, bardzo dobry na początek:
http://sklepsnowboardowy.pl/voelkl-spade-16--voelk l-straptec.html
Szału nie będzie, ale przyzwoite buty za 500 zł już kupisz.
 Odpowiedz
Reklama
Knucik
Wypowiedzi: 9

Odp: Sprzęt dla początkującego2017-02-22 12:47
Pewnie mnie zlinczują xd ale patrząc po swojej przygodzie to polecałbym na początek coś używanego (deska i wiązania , buty może raczej nowe xd) na różnych aukcjach można czasami trzasnąć naprawdę dobry sprzęt w niskej cenie. Tutaj jedynym problemem może być brak wiedzy o tym jak deska powinna wygladać aby dało się z niej korzystać więc pomocy kogoś innego może być ciężko. Z drugiej strony jeśli chcesz się zmieścić w tysiaku to z inną opcją może być ciężko.

Co do odp gravito to osobiście uległem temu hejtowi ravena i osobiście wolałbym chyba jednak niepewny używany hehe.

Zestaw ngrma wydaje się spoko.
 Odpowiedz
dibdib
Wypowiedzi: 21

Odp: Sprzęt dla początkującego2017-02-23 18:46
Większych bzdur nie słyszałem- że lepiej jakiś niepewny używany kilku letni może kilkunastoletni niż nowy O.o

Ja w grudniu kupiłem Ravena Decade 739 PLN plus wiązania SP Fastec Private 399 PLN plus buty Deeluxe Alpha 290 PLN = 1428 PLN- wszystko nówki sztuki:) również był to zestaw dla początkującego i zdaje egzamin w 100 procentach! na desce fajnie się śmiga, nauczyłem się jeździć skręcać nawet delikatnie skakać:P i myślę że jeszcze sporo czasu na stoku minie zanim wykorzystam w pełni możliwości deski.
Dodam tylko że mam 188cm 120kg żywej wagi i rozmiar wkładki 31 cm więc nie było łatwo dobrać odpowiedni sprzęt jak i rozmiary dla mnie a jednak się udało i jest super.
Także ja polecam deski Raven, bierz śmiało.

P.S. na początek bierz deskę flat nie camber.

[Modyfikowane: 2017-02-23 18:48]

Odpowiedz
Knucik
Wypowiedzi: 9

Odp: Sprzęt dla początkującego2017-02-24 0:46
Niż nowy raven , nie spłycaj , zwłaszcza jeśli chcesz wypowiedź negatywnie nacechować i szukasz pretekstu :) . Napisałem to w kontekście a) tego że gość napisał o przedziale 1000-1500 złotych co dla mnie nie równa się temu że ma do wydania 1499 złotych i dałem propozycje jak się zmieścić w dolnej granicy. b) Deski ravena nie miałem , tylko wiązania które średnio się spisywały i po takiej przygodzie mając 1500 złotych to zakup ravena niestety stawiał bym w ostateczności . Oczywiście to moje zdanie i może się zmieni jak będzie mi dane zapoznać się z nowszymi propozycjami gdzieś na testach lub biorąc od znajomego. To ci się wydają bzdury bo może mało widziałeś desek i jeszcze nie wiesz że ludzie ich nie łamią żeby potem skleić i wystawić na olx , wiesz , to jest deska z laminatem i tutaj ciężko zrobić takiego psikusa żeby nie było tego widać , zwłaszcza jeśli widziałeś w życiu chociaż raz ładnie dojechany ślizg i wiesz gdzie w desce są krawędzie i mniej więcej jak powinny wyglądać.

No i jak czytam że ktoś wystawia kilkunastoletni sprzęt (dobrze że nie kilkudziesięcioletni ;p) to myślę że masz taki ogar rynku wtórnego jak ja desek ravena xd ,tutaj podpowiem , można ogarnąć rocznik np po grafice , no offence and peace bro :)

[Modyfikowane: 2017-02-24 1:05]

Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Buty DC TR
Następny wątek:Mały problem z rozmiarem
Przejdź do forum: