SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Mały problem z rozmiarem

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Krzysiek657
Wypowiedzi: 6

Mały problem z rozmiarem2017-02-22 11:44
Witam wszystkich jestem bardzo początkujący ale chciałbym zainwestować trochę w sprzęt tylko jest mały problem bo mam stopę rozmiaru 49 i ciężko jest mi dobrać do tego deskę mój wzrost to 206 i waga koło 80 kg. Myślałem nad deska 167 cm bo przy mojej niedużej wadze mogę mieć ciężej przy dłuższej desce. Proszę o doradzanie w sprawie deski i wiązań. Z góry dziękuję
 Odpowiedz
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 2178

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 12:37
Voelkl Dimension 159 cm z talią 28,0 cm jest tutaj rozwiązaniem. Rozstaw 62-64(?) cm będzie musiał wystarczyć:
http://sklepsnowboardowy.pl/voelkl-dimension-17.ht ml
 Odpowiedz
Knucik
Wypowiedzi: 9

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 12:51
Może jakieś powerlinki? Nie żebym hejtował ale ciężko mi sobie wyobrazić kogoś o takich gabarytach na desce ;p
 Odpowiedz
Krzysiek657

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 13:00
Ciekawy ten sprzęt od ngrm już jest jakieś wyjście dla mnie :D
A ja znalazłem jeszcze coś takiego:
FIREFLY MENTAL dł. 167cm ; taliowanie 323-275-315.
Może jakieś opinie o tej firmie?

A co do moich rozmiarów to każdy chyba dziwnie spogląda jak mnie widzi na desce to już norma, nie mówią o wypożyczalnia sprzętu przy stokach :p instruktor też był lekko w szoku bo się zastanawial jak on mnie nauczy jeździć na desce ale chyba jakoś to wyszło, bo nie jest najgorzej.
 Odpowiedz
Knucik
Wypowiedzi: 9

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 14:40
No firefly to jedna z najniższych półek cenowych , miałem buty tej firmy i szybko się zjechały ale jak za cenę 199 złotych to w sumie jakość odzwierciedliła cenę xd. Mając wybór firefly albo voelkl jednak brałbym tego 2giego. No chyba że cena cię przyciska no ale to już wiadomo że różnie bywa.
 Odpowiedz
Krzysiek657

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 15:15
O to chyba sobie odpuszczę tą deskę, jakoś bardzo nie chodzi o kasę ale znowu na pierwszą deskę nie chciałbym wydać nie wiadomo ile ;)
 Odpowiedz
ngrm
ngrm

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 21:57
Krzysiek657 tyle że z takim butem to wielkiego wyboru nie masz. Deski z talią 27 cm będą za wąskie.
 Odpowiedz
Krzysiek657

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 22:29
Właśnie widzę że wyboru dużego nie będzie, jedyny sposób to skrócic stopę :p
A już tak na poważnie chyba trzeba będzie zainwestować w tą deskę którą podesłałeś Ngrm. Wielkie dzieki

I teraz chyba za dużego wybory z wiązaniami też nie mam. Polecicie coś?
 Odpowiedz
ngrm
ngrm

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 22:49
Najpierw kup buty, najmniejsze jakie się da. Najlepiej Burtony lub Ride. Możesz poszukać Ride Anthem, bardzo zgrabne. Dopiero po wybraniu butów trzeba dobrać wiązania. Płyta musi być odpowiednio duża a paski muszą objąć buty. Czyli im większy but tym większe problemy.
 Odpowiedz
Krzysiek657

Odp: Mały problem z rozmiarem2017-02-22 23:02
No właśnie przeszukałem pół internetu o znaleźć buty numer wkładki 31,5 cm albo 32 graniczy z cudem.
Z tego co znalazle to NITRO NOMAD TLS albo Northwave Freedom/Legend ale z tymi drugi nie ma jakiś najlepszych opinie

Zostaje jeszcze jedna opcja odwiedzić parę sklepów stacjonarnych
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Sprzęt dla początkującego
Następny wątek:Wymiana Burton Air na coś innego .... ?
Przejdź do forum: