SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » wyjazdy, wyprawy i aktualne warunki » Wspólne wyjazdy lubelskie

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
w3rcik
Wypowiedzi: 3

Wspólne wyjazdy lubelskie2017-03-13 13:30
Cześć :) nie wiem czy post umieściłam w dobrym miejscu ale poszukuje ludzi z Lubelskiego do wspólnych wypadów na deskę(chociaż też niekoniecznie stad). Sama jeżdżę od niedawna i nie mam też zbytnio z kim z tego względu że w gronie moich znajomych niestety niewiele osób interesuja sporty zimowe, a mnie aż korci żeby pojeździć :( Jeśli ktoś byłby chętny czy coś to pisać na priv :)
 Odpowiedz
Czwalin
Czwalin
Wypowiedzi: 20

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-04-01 7:26
To jakich Ty masz znajomych? :-P
Bez żartów, to ja jestem z lubelszczyzny. Daj znać gdy bedziesz miała nagrany jakiś wyjazd. Ja również to zrobię.
 Odpowiedz
Krakers11
Wypowiedzi: 2

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-11-27 22:37
Hej. Ja też jestem z Lubelszczyzny i tak sie składa ,że z roku na rok moja ekipa sie wykrusza. Chetnie poznam nowych kompanów (i kompanki też ) do wspólnej jazdy. Generalnie zawsze na początku grudnia próbujemy gdzieś wyjechać na otwarcie sezonu (najczesciej jest to Bukovel lub Chopok) niestety z powodu pracy jest to tylko 3-4 dni. Wszystkich chetnych zapraszam do kontaktu bo termin już za pasem a o ekipe coraz trudniej.
 Odpowiedz
Czwalin
Czwalin

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-11-27 23:42
Zaczyna się sezon :-) krakers jak będziesz miał termin dawaj znać to może się z żoną wybierzemy. Zahaczacie o weekend podczas wyjazdu? Za to na bank francuskie Alpy w czasie ferii muszą być. Jedziemy z jakimś biurem turystycznym albo studencki wyjazd. Wybiera się ktoś? Wiadomo, że jak więcej osob w pokoju to taniej.
 Odpowiedz
TomekZhaty
TomekZhaty
Wypowiedzi: 25

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-12-16 17:36
Piszę mimo, że nie jestem z Lublina ani okolic, ale z Kielc mam niedaleko. Ja bym wyjechał gdziekolwiek, gdzie są dobre warunki, strome stoki no i mile widziany jakiś mały snowpark. Jak ktoś gdzieś wyjeżdża i brakuje mu na wache albo po prostu szuka kogoś, żeby się razem gdzieś zabrać to niech napisze do mnie to coś się wykombinuje. ;)
 Odpowiedz
Czwalin
Czwalin

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-12-16 17:47
My z żoną lecimy do Les2Alps. Szukamy ludzivdo apartamentu. 2 osobowe pax'y są najdroższe
 Odpowiedz
TomekZhaty
TomekZhaty

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-12-16 17:55
Brak treści

[Modyfikowane: 2017-12-17 10:28]

Odpowiedz
Czwalin
Czwalin

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-12-16 17:58
Rucha to się szlaufy z dyskoteki. Z żoną to sie kocha :-) Myślisz, że po całym dniu jeżdżenia mamy jeszcze siłę na amory? Walnąć jakieś alko i kimono bo rano na stok.
 Odpowiedz
TomekZhaty
TomekZhaty

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-12-16 18:14
Ty z żoną a ja chyba z deską, ale mimo wszystko słabo mi się to widzi..
 Odpowiedz
mazdan
mazdan
Wypowiedzi: 43

Odp: Wspólne wyjazdy lubelskie2017-12-16 18:14
Przykre
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Skrzyczne-warunki itp
Następny wątek:Nike Dunks shoes and boots
Przejdź do forum: