SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje klubowe » rozmowy Klubowiczów » Świąteczne pożyczki

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
pitar
Wypowiedzi: 42

Świąteczne pożyczki2017-12-10 10:45
Tylko patrzeć jak zaraz w telewizjo pojawia si informacje od tych wszystkich parabanków by brać pożyczki na prezenty świateczne. Wy bierzecie takie kredyty? Opłaca sie to ?

Odpowiedz
klark
Wypowiedzi: 47

Odp: Świąteczne pożyczki2017-12-11 10:03
Nie biorę. Nie mam takiej potrzeby.Zarabiam średnio, ale staram się odkładać kasę przez cały rok. Dzięki temu okres przedświąteczny nie jest dla mnie jakimś poważnym wydatkiem.

Chwilówki są bardzo drogie i wydaje mi się,ze wiele osob , które biorą takie kredyty zupełnie nie zastanawia się nad tym czy będą w stanie je spłacić. O wiele korzystniejszy od chwilówki jest kredyt gotówkowy - co można sobie zobaczyć chociażby w tym porównaniu.
 Odpowiedz
pompeya
pompeya
Wypowiedzi: 2

Odp: Świąteczne pożyczki2018-01-06 12:30
na takie pożyczki należy uważać, bo oferty są bardzo różne, na przykład można pożyczyć 1000 zł i oddać 1200, a można zamiast 1000 oddać trzy razy tyle. bo drobny druk. bo trzeba czytać umowę
 Odpowiedz
hares
Wypowiedzi: 3

Odp: Świąteczne pożyczki2018-02-04 12:09
Ja bezpiecznie wziąłem pożyczkę w banku Raiffeisen. Trafiła się nie lada gratka bo łapsnąłem 4 tys na zero procent ze spłatą na 2 lata. Starczyło na świętą i telewizor. Dzieci cieszyły się z prezentów i oglądały Kevina w HD.
 Odpowiedz
skier
Wypowiedzi: 38

Odp: Świąteczne pożyczki2018-02-15 10:28
No cóż. Były takie pożyczki na święta bożego narodzenia. Pewnie będą się reklamowały równiez i na święta wielkanocne :) Ludzie chętnie biorą takie pożyczki bo daja im pieniądze na już i na teraz. Jesli ktoś sie nie zastanawia jak to spłaci to moim zdaniem jest to jedynie problem tej osoby.

Poza tym wiele firm ma sporo ciekawych promocji w tym względzie. Piszę tutaj o promocjach darmowych pożyczek:
http://twojapierwszachwilowka.pl/

Na stronie jest spore porównanie takich chwilówek.
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Za którym razem udało wam sę zdać prawo jazdy?
Następny wątek:Jaka wypożyczalnia samochodów w Krakowie
Przejdź do forum: