SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Komplet sprzętu dla nowicjusza

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Zajarana
Wypowiedzi: 8

Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-08 9:22
Witam wszystkich, niedawno pierwszy raz byłam na stoku, skusilam się na deskę i nie żałuję, strasznie się zajaralam snowboardem. Postanowiłam kupić sobie swój sprzęt, gdyż ten z wypożyczalni jest tragiczny. Myślałam nad używana deska, ale większość jest sprzedawana przez wypożyczalnie i pewnie będą strasznie zjechane. Dlatego proszę was o poradę. Jaka deskę wybrać? Poczytałem troche pogadałem z instruktorem i wiem że mam wybrać miękka deskę tak samo buty tak do flex 4 chyba? Długość dechy to myślę 147/148(ja mam 161 wzrostu). Czytałam że sprzęt ravena na początek jest wystarczający taki komplet na alledrogo kosztuje jakieś 1200 zł. Czy takie coś http://allegro.pl/nowy-zestaw-snowboard-raven-styl e-147cm-2018-i7009281434.html będzie dla mnie dobre? Albo http://allegro.pl/nowy-zestaw-snowboard-145-bu ty-r-40-wiazania-i7124592823.html? Czy możecie polecić mi coś innego? Będę wdzięczna za wszystkie pomocne odpowiedzi :) wybaczcie jeśli o czymś pisze głupio, poprostu nie znam się jeszcze na tym temacie dlatego tu szukam pomocy w wyborze :)

A i jeszcze pytanko, kiedy kupować sprzet? Kiedy będą wyprzedaże? Nie zależy mi na najnowszym modelu może być nawet model kilka lat wstecz, wzór też nie ma znaczenia. Jeszcze zastanawiałam się nad deska protestowa czy taka gdzieś znajdę?

[Modyfikowane: 2018-01-08 12:41]

Odpowiedz
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 1956

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-08 14:12
Zapytaj na Facebooku na jakiejś grupie o deski testowe czy używane. Druga opcja, jeśli nie znasz się, nie chcesz 2 razy kupować, udaj się do lokalnego sklepu snowboardowego i tam zakup cały zestaw.
 Odpowiedz
Zajarana

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-08 18:04
dzięki za odpowiedź, poszukam na fejsbuku ;) byłam w martes sporcie jednak najtanszy zestaw jaki bylabym wstanie tam skompletowac to ponad 2 tys. wiec dla mnie juz za duzo. W decathlonie znowu slyszalam ze jedynie buty mozna kupic bo deski sa kiepskie.
 Odpowiedz
Reklama
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 630

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-08 21:16
dobrze słyszałaś =)
 Odpowiedz
Zajarana

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-12 18:32
Mam okazję kupić nową deskę z wiązaniami, ale nie mogę jej znaleźć w necie mam tylko zdjęcie naklejki z danymi, jednak nie wiele one mi mówią, mógłby ktoś zerknąć i zobaczyć czy ta deska nada się na tą pierwszą do nauki :)?

ZałącznikZałącznik: image_0.jpg
(Rozmiar: 175.84 KB, Liczba wyświetleń: 23 )
 Odpowiedz
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 1956

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-13 9:01
Jeśli jakiejś deski nie ma w internecie to znaczy że deska ma więcej niż 14-15 lat. Jeśli do tego jest podejrzanie tania to trzymałabym się od tego z daleka.
 Odpowiedz
Zajarana

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-13 10:00
ok dzieki za odpowiedz :)
 Odpowiedz
Gravito
Gravito

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-13 10:13
Ależ jest, poszukaj Nidecker Angel, deska z dolenej polki dla poczatkujacych
@Zjarana, ile PLNów sobie rzyczą za to?

[Modyfikowane: 2018-01-13 10:15]

Odpowiedz
Zajarana

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-14 10:03
600 zl z wiazaniami

nie wiem z ktorego to jest roku i sam moedl znalazlam, ale tej konkretnie nie potrafie

ZałącznikZałącznik: deska.jpg
(Rozmiar: 20.09 KB, Liczba wyświetleń: 13 )

[Modyfikowane: 2018-01-14 10:03]

Odpowiedz
Gravito
Gravito

Odp: Komplet sprzętu dla nowicjusza2018-01-14 10:06
2008
http://www.crazysnowboarder.com/EQUIPMENT/equipmen t.php5?item=2176
Następna strona Odpowiedz

Stron (2): [ 1  2  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Sprzęt na początek
Następny wątek:pierwsza deska: salomon sight, burton ripcord, burton instigator