SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - wiązania » union flite pro 17' vs 18

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Rudeboyyy
Wypowiedzi: 12

union flite pro 17' vs 182018-01-08 23:21
Siema jak w temacie czy tegoroczny model union flite pro czymś się różni od modeli z sezonu 16/17? Wizualnie nie widzę żadnych różnic a mam okazję kupić starsze wiązania i nie wiem czy jest sens płacić 100 drożej za nowszy model.

Drugie pytanie jak jakościowo ma się flite pro do st?
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 630

Odp: union flite pro 17' vs 182018-01-09 10:17
Nie ma sensu chyba że wizualnie. ST różnią się płytą i highbackiem, niewielka różnica
 Odpowiedz
Rudeboyyy

Odp: union flite pro 17' vs 182018-01-13 9:46
ok a właściwie wato brać pod uwagę flite pro? Bo widzę że to najtańszy model uniona do mnie przemawia niska waga ale zastanawiam się czy nie dołożyć do czegoś lepszego? Na razie chcę opanować płynną jazdę a później pomyśleć o jakiejś zabawie w parku, czy takie wiązania będą dobre do tego i jak wypadają one w porównaniu z Flux PR?
 Odpowiedz
Reklama
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 630

Odp: union flite pro 17' vs 182018-01-13 10:50
Flite sa najlzejsze na rynku i są to luźniutkie wiązania ale w zajebistym stosunku ceny do jakości, ja ich uzywam głównie w parku, ale popierdzielałem i na czerownych i czarnych trasach swego czasu, w trudniejszych warunkach opóźniają Ci reakcje wiec czasem trzeba było wymusić skręt co jest nieleganckie, do szlifowania techniki wziąłbym jednak FLUX PR choc mi wizualnie nie podchodza albo jakies bardziej responsywne Uniony typu Force później na przeszkodach dasz sobie radę tym bardziej na hopach, te gramy wagi nie robia takiej wyczuwalnej różnicy jak doda się do tego buty
 Odpowiedz
Rudeboyyy

Odp: union flite pro 17' vs 182018-01-13 14:19
Sam już nie wiem im więcej czytam tym więcej "ciekawych" wiązań znajduję salomon alibi, salomon rhytm, rome united, ride ex, union flite pro, contact pro.. force, flux pr..... - kompletne nie wiem już co wybrać???
Mam za sobą 2 tygodniowe wyjazdy i jeszcze uczę się nie upadać i kontrolować dechę więc może ujmę to tak: potrzebuję porady budżet 650 zł max 700 zeta szukam wiązań AM/FS raczej wybaczających błędy ale rozwojowych. Deska Volkl Steaze 20116/16 flex 5. Czy ktoś doradzi coś sensownego?
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Pathron sensei 2018 i ...?
Następny wątek:Wiązania Apo dual 2.0
Przejdź do forum: