SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » oceny i opinie - wiązania » Flux PR vs Flux TT vs Union Force

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
gula44
gula44
Wypowiedzi: 143

Odp: Flux PR vs Flux TT vs Union Force2019-01-24 9:16
Pare lat temu dystrybutorzy pokłócili się o przekłamania w opisach typu ślizg spiekany/tłoczony, dodatkowe carbony itd które ogolnie wpływają na cene końcowa i właściwości deski. Prawda taka, że wiekszosc ludzi i tak sprawdza deske w wielu źródłach zanim ją kupi i na wielu testach ale historia prawdziwa.

Troche sie pozmieniało na polskim rynku dzieki testom desek i tak można i powinno sie pierwsze przejechac na desce przed kupnem bo może być to promodel niewiadomo kogo a Tobie osobiście i mi nie siądzie (osobiscie mam ten problem, bo kupuje kolejnego senseia 2017 który jest już niedostepny i nie moge znaleźć zamiennika, czyli jak widać wbrew choćby Morganowi nie zawsze czym droższa tym lepiej).

Odpowiedz
madret
Wypowiedzi: 48

Odp: Flux PR vs Flux TT vs Union Force2019-01-25 10:20
Ok dzięki za info, a zaciekawiło mnie stwierdzenie kolejnego senseia 2017, dlaczego kolejnego? ;) A tak się zastanawiam, jak kupowałem chyba w 2014 roku moją pierwszą nową deskę, wcześniej używka i z wypożyczalni, będąc w ogóle nie świadomy w temacie za poradą sprzedawcy w sklepie kupiłem Pathrona Slasha. Jeżdżę praktycznie tylko po stoku (ale trochę zabawy przy tym też jest wskazane), a w sumie dobrze mi się jeździ na tym Slasku, ale już znając właściwości i przeznaczenie deski, co mogła by mi dać zmiana na przykład na senseia? Szkoda, że nie mam możliwości przetestowania.

[Modyfikowane: 2019-01-25 10:36]

Odpowiedz
gula44
gula44
Wypowiedzi: 143

Odp: Flux PR vs Flux TT vs Union Force2019-01-28 22:51
Wczesniejsza złamałem chyba na boxie (podobno miała uderzenie z dołu).
 Odpowiedz

Stron (4): [ «  <  1  2  3  4 ] Stwórz nowy wątek
Następny wątek:Burton step on
Przejdź do forum: