SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » technika jazdy » 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 2303

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2018-03-11 11:10
@Rhotax, mam proste rozwiązanie, przyjedź na szkolenia jakie robimy 17-18 marzec w Krynicy na Jaworzynie. Zapraszam, są miejsca. Jest dobrze zrobiona czarna "5", myślę że wystarczająco stroma byś zobaczył, że to czego nauczysz się na mniej stromych stokach bardzo pomaga gdy jedziesz po ścianie czy nieprzygotowanym stoku. Będziesz mieć też okazję pojeździć/podglądnąć lepiej jeżdżących co wielce pomaga.
@bb81, forum umiera bo dyskusje przeniosły się fejsbuka, gdzie jest większe audytorium, nie ma anonimowych kont i ekspertów nie jeżdżących lub ledwo stojących na desce. Prognozuje że te fora całkowicie padną, tu nic nie zmieniło się od 17 lat a formuła adechade wyczerpała się.
Na temat MT możemy pogadać ale nie tutaj, bo tu muszę cenzurować co piszę i myślę;)
 Odpowiedz
bb81
bb81
Wypowiedzi: 138

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2018-03-11 11:28
Morgan pełna zgoda co do zmiany miejsca prowadzenia dyskusji, co do tego, że fora upadną i co do formuły drugiego forum.
Co do MT i nie tylko pogadać możemy...
 Odpowiedz
Rhotax
Rhotax
Wypowiedzi: 163

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2019-01-11 23:40
Mi się wydaje, że fora — ogólnie — umierają jeszcze ze względu na pułapkę, którą same na siebie zakładają.
Czyli z jednej strony "ten temat już był, poszukaj!", a jak już ktoś znajdzie wreszcie ten temat w archwiam i odpisze to kontra "za odkopywanie starych tematów ban!".
:D

A tutaj myślę, że ci co mogli by opowiadać już się znudzlili opowiadaniem w kółko tego samego.
Nowych którzy o to pytają skutecznie, sukcesywnie w końcu udało się zniechęcić do zadawania tego typu pytań, zbywającym: "masz złą technikę","poszukaj instruktora","takie rzeczy to na stoku, a nie w Internecie". To niby jak odpowiadają na te tematy na pejsbuku? Tam jest inaczej? Tam chętnie opowiadają i nie robią od razu tych samych skrótów, które wymieniłem?

To o czym "rozmawiać"? O kolejnych "super" goglach? Kolejnej "ekstra" desce?
To właśnie takie stwierdzenia są bezwartościowe przez Internet bo NIC dla mnie nie znaczy jak np. ktoś powie, że te gogle nie parują, bo to ja muszę ze swoimi osobistymi warunkami biologicznymi sprawdzić czy NA MNIE tego gogle nie będą parować.

Żeby dowiedzieć się o warunkach na stokach w mojej okolicy wchodzę na forum narciarskie. Pełno dokładnych, precyzyjnych, bezpośrednich i częstych informacji na temat warunków na stokach.
I jak patrzę na te forum to ono istnieje kupę lat i trzyma się dobrze.

To dlaczego snowboardowe umierają...

Odpowiedz
gorny7
gorny7
Wypowiedzi: 55

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2019-01-29 18:20
Dobrze mówisz
wejdż na jaką kolwiek strone bez czytania
http://www.snowboard.pl/forum/thread.php?frm_id=1& amp;rid=26089&a=a
co to jest?? oco kaman
reklama ,spam, w kazdym poście litania linków?
nie tylko to forów skionline glownie tylko pytania jaki sprzet ? technika itp mało i tez tam jest ciągły spór
typu wszystko wiedzacy kontra inni(zwykli)
 Odpowiedz
Rhotax
Rhotax
Wypowiedzi: 163

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2019-02-05 19:17
"a formuła adechade wyczerpała się."
Adechade to chyba samo na siebie ukręca szubienicę (?), właśnie zauważyłem, że w każdym dziale, w każdym poście, w każdym temacie - mimo zalogowania i rejestracji kilka lat temu - mam napisik "nie możesz pisać" albo "nie możesz odpowiedzieć" :/
I...żadnej możliwości kontaktu z kimkolwiek kto zarządza tym forum, żeby dać mu znać, że coś nie działa i dla mnie forum zostało zamknięte (ciekawe dla ilu jeszcze, którzy też nie mogą dać o tym znać :) i koło się zamknęło).
 Odpowiedz
ngrm
ngrm
Wypowiedzi: 2303

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2019-02-06 7:04
Tam na adechade nie ma kto pisać, nie mają też z kim się kłócić, komu zaprzeczać byleby zaprzeczać. Wyrzucili niewygodnych bo chcieli mieć spokój więc forum padło. Coś tam jedynie wrzucają od czasu do czasu na fejsa, ale to i tak głównie są narty. Testów nie robią bo wypięli się dystrybutorzy na takie kiepskie klimaty...
 Odpowiedz
Knucik
Wypowiedzi: 11

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2019-02-13 23:18
Ale elaboraty haha :D . Ej to jak macie jakąś fajną grupę może na fb do polecenia ? Nie powiem, fajnie by było czasem zobaczyć coś więcej niż elementy sits żeby rzucić okiem na jekiś testy sprzetu, wiem ze sa jakies kanaly na youtube ale ja to mam wrazenie ze to wszystko to "jacys" riderzy konkretnych firm i tam tyle obiektywizmu co życia na naszych forach - wszystkie deski to wgle szał i szok i dla "średnio zaawansowanych na all mountain"
 Odpowiedz
Shaman
Shaman
Wypowiedzi: 909

Odp: 'Strategia' na stromiznę z "betonem" zamiast śniegu?2019-03-05 15:08
Rothax. Takie tamy były już n-razy i nic z nich nie wyszło ciekawego.

Podsumowując Potrzebna jest stabilna pozycja, ciężar ciała we właściwym miejscu wynikającym z deki, ustawień i pozycji oraz mocne przechylnie deski. Wtedy (jeśli jest przyzwoicie naostrzona) deska pojedzie.

Podrzuć film to dostaniesz konkret. Nawet 3-4 skręty nagrane z telefonu pokażą pewnie gdzie z grubsza leży problem.

Bez filmu to będzie kolejny kolejny teoretyczny elaborat z delikatna nutką złośliwości...
 Odpowiedz

Stron (2): [ «  <  1  2 ] Stwórz nowy wątek
Następny wątek:Ocena jazdy film
Przejdź do forum: