SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
tatarka
Wypowiedzi: 2

Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M2018-12-19 14:17
Siemka mam zagwostkę w które buty pójść:

Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M

Te same ceny.. oba double Boa.. oba dobrze leżą..
Rożnica taka ze burton ma linki sznurki sztuczne a 30two ma metalowe. Dodatkowo 30two są masywniejsze, większe objętościowo..

Butów szukam do freeride, wypadu w las.
Możecie coś podpowiedzieć ?

[Modyfikowane: 2018-12-19 14:29]

Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 985

Odp: Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M2018-12-19 18:20
Jak mazz wiazadla burka to rulery jak inne to leashedy
 Odpowiedz
balearic85
Wypowiedzi: 9

Odp: Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M2019-01-07 16:19
Gravito a dlaczego buty burka muszą być kompatybilne z wiązaniami?

Mam podobny dylemat co kolega bo też mam wybór pomiędzy 32 lashed boa da ruler boa a wiązania mam Drake.
 Odpowiedz
tatarka
Wypowiedzi: 2

Odp: Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M2019-01-07 16:47
Ostatecznie zdecydowałem się na 32.. i własnie śmigam na wiązaniach drake i wszystko jest dobrze.. czemu zdecydowałem się na 32?
- masywniej zbudowane
- skarpety maja dodatkowe miejsca/kieszonki na wkładki (dołączone w zestawie) przy kostkach by bardziej dopasować.
- stalowe linki.

but polecam.. czy to sznurowane czy boa.
 Odpowiedz
balearic85
Wypowiedzi: 9

Odp: Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M2019-01-07 16:52
ja jeszcze nie wybrałem, ale w 32 lashed przeszkadza mi właśnie ta ich masywna skorupa, lepiej czuje stopy w zgrabniejszych butach
 Odpowiedz
Gravito
Gravito
Wypowiedzi: 985

Odp: Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M2019-01-07 19:52
Po prostu lepiej leza ale 32 tez beda pasowac
 Odpowiedz
Jaceksc
Jaceksc
Wypowiedzi: 52

Odp: Buty: Burton Ruler Boa M vs THIRTYTWO 0315 LASHED DOUBLE BOA M2019-01-20 22:22
32 się za szybko rozbijają jak na swoją cenę. Mam lashed
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Wybór deski używanej; potrzebna pomoc.
Następny wątek:pomoc przy wyborze deski - Ryan Knapton style :-)
Przejdź do forum: