SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
sprzęt snowboardowy » co wybrać / kupić? » Czy warto ??

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
szocik16
Wypowiedzi: 19

Czy warto ??2005-11-21 16:22
<http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72371 957> aukcja juz sie zakonczyla, ale nie wiem czy zrobilem dobry interes.....
 Odpowiedz
snafuu
Wypowiedzi: 1913

Odp: Czy warto ??2005-11-21 16:30
trudno powiedziec ile moze kosztowac tak wiekowy sprzet... ale 30zl to nie jest az tak duzo....
 Odpowiedz
szocik16
Wypowiedzi: 19

Odp: Czy warto ??2005-11-21 16:33
az tak wiekowy ;d;d;d;d ??
 Odpowiedz
Bones
Wypowiedzi: 556

Odp: Czy warto ??2005-11-21 18:37
Widzisz ten napis u gory po lewej SNOWBOARD.PL i jak bys nie wiedzial to jest forum snowboardowe!!!
Nie wiem ale to forum robi sie coraz gorsze..................
Mam ochote kupic sobie Misfita158 z tego sezonu i przywitac sie z facjata takich typow!!!
 Odpowiedz
janekjaroch
Wypowiedzi: 412

Odp: Czy warto ??2005-11-21 18:48
interes spoko.ale problemy robicie,ja tez jestem narciarz ,i co? jakz robie temat o nartch to mnie zlinczujecie?juz bez przesady...juz po raz ktorys dzisiaj czytam ze forum robi sie gorsze,robis ie gorsze dlatego ze coraz wiecej ludzi jezdzi na desce,bo to modne,i trafiaja tu ludzie bardoz przypadkowi:P:P
 Odpowiedz
snafuu

Odp: Czy warto ??2005-11-21 20:19
co za paranoja... przeciez mozna jezdzic na desce i na nartach... narty tematem zakazanym na snb.pl??

bez przesady
 Odpowiedz
janekjaroch
Wypowiedzi: 412

Odp: Czy warto ??2005-11-21 20:31
dokladnie,

word snafuu
 Odpowiedz
snafuu

Odp: Czy warto ??2005-11-21 20:59
zreszta narty freestyle to calkiem fajna zabawa ;D
 Odpowiedz

Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:czy salomon sequence bedzie dobry??
Następny wątek:Wiązania Morrow
Przejdź do forum: