SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Forum  (zaloguj się)
dyskusje snowboardowe » inne snowboardowe » Jakieś poważniejsze kontuzje?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Listy bez odpowiedzi | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Ludojad
Ludojad
Wypowiedzi: 14

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-06 14:09
tiaaaa

wlasnie 2 tyg temu rozwalilem sobie torebke i sciegna w prawym lokciu (bardzo mocne skrecenie) musialem sam na stoku to sobie nastawic.
Opuchlizna i siniak jak lotniskowiec juz zeszly, ale po 2 tyg. jeszcze boli i nie moge zginac reki w lokciu bo torebka nie opadla i sciegna z miesniami twarde jak cholera. Mam nadzieje ze za 2-3 tyg. bedzie wszystko ok na zakonczenie sezonu

Ludojad
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07
Wypowiedzi: 4457

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-08 9:06
a ja wrocilem na stok po operacjach kolana i jednym sezonie w plecy. Mam przeszczepione wiazadlo krzyrzowe, zrobiona lekotke i kilka innych rzeczy i jest ok
Dark_kNight - najgorsza rzecza jest gips na kolanie przy uszkodzeniach stawu. spraw sobie orteze ale taka prawdziwa a nie neopran z szynami, a po operacji rehabilitacja i silownia!!! pozatym kolano jak puchnie lubi byc schladzane (na 15 mni.) tylko nie odmroz sobie skory.
 Odpowiedz
XCarmel
Wypowiedzi: 102

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-09 18:02
Wczoraj na zawodach szkolnych tak walnołem że morda mnie jeszcze ok.6 dni będzie trzymała.A Shit!!!!No i jakies pojedyncze nogi,tyłek,kręgosłup... AAA Boli,boli,BOLI!!!!!!
 Odpowiedz
sonijka

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-09 19:52
w najlepszym momencie zeszłego sezonu złamany nadgarstek paskudnie... nie życzę nikomu .. 2 miechy w gipise :]
 Odpowiedz
Aguska
Wypowiedzi: 69

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-11 22:16
dokladnie tydzien temu - zachcialo mi sie skakania. (narazie 'luzne' podskoki podczas jazdy) no i po stwierdzeniu, ze juz mi to jakos fajnie wychodzi na nie za wielkim nachyleniu - poszlam na nieco wieksze . no i wszystko bylo by cacy gdyby nie ... nie wiem wlasciwie co.. : P
bylo w gooooreee, w dooool... male boom i sie dziwnie zgielam jakos - dech mi zaparlo nawet slyszalam male "gchryt" - wstalam, pojechalam dalej .
przez 2 dni nie umialam sie smiac - bo bolalo mnie zebro pod piersia ; /
o kladzeniu sie i wstawaniu z pozycji lezacej to nawet nie mowie...

pomyslalam - luzno - przejdzie . nie martwilam sie zbytnio - bo ludzie powiedzieli, ze skoro potrafie nabrac powietrza - to napewno zeber nie polamalam ani nic.

nie potrafie nacisnac klamki lewa reka - boli w tym miejscu .
bylam dzisiaj na stoku - i nie umialam sobie lewa reka wiazan zapiac : P - bolalo pod piersia..
dzizyys.. chyba w poniedzialek bede zasuwac na przeswietlenie . nie chce mi sie = [
 Odpowiedz
sonijka

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-12 19:53
bo ludzie powiedzieli..?? dziwie sie ze na pogotowie od razu nie posmarowałas...
 Odpowiedz
gizmoo
Wypowiedzi: 10

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-13 21:10
a u mnie pierwszy tydzien nowego roku,zlamanie odlamowe z przemieszczeniem przedramienia i nadgarstka...6tydzien w gipsie jestem,naszczescie sciagaja za pare dni. ale lipa niepodoba mi sie ze jezdzic nie moge:/ nikomu nie polecam..i niemoge sie doczekac powrotu na stoki :)))

A CZY ZNACIE DOBRE METODY I CWICZENIA REHABILITACYJNE PO ZLAMANIU REKI? CZY MOZE JEST TU JUZ TAKI TEMAT I NIEZAUWAZYLEM...:)
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-14 12:51
Aguska - zapieprzaj do lekarza. to moze byc zlamanie - jesli zlamanie musisz brac zastrzyki antyzakrzepowe bo jesli nie grozi ci zakrzepica - a po tym nawet do piachu.
 Odpowiedz
tx77
Wypowiedzi: 94

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-17 10:06
Niby to nie jest powazna kontuzja, ale sezon 2005/06 moge uwazac za zamkniety...

8 dni ciaglej jazdy po minimum 10h (zazwyczaj nawet wiecej :) w Bialce - wszystko bylo ok.

Teraz miala byc powtorka, po krotkiej przerwie i ... po 2,5 dnia nie wytrzymalo na muldach kolano... i to jeszcze lewe, a ze jestem regular to po prostu koniec jazdy.

Przez pol dnia jezdzilem jeszcze z ciezarem na tylnej nodze pieknie zamiatajac wspomniana tylna przy kazdym skrecie. Wygladalo to idiotycznie, jechalem polowe wolniej ale jechalem.

Potem bol juz taki, ze 2 lapy na kolano zeby troche usztywnic i zeslizg bokiem na sam dol, o jakimkolwiek skrecie moge zapomniec, boli tak ze chodzic ledwo moge :/.

Jak przez tydzien nie przejdzie, to ide do lekarza...

No i tak z 8 dni jazdy wyszly 2,5... a juz ciety zaczal mi ladnie wychodzic, a tak w przyszlym sezonie dalej sie trzeba bedzie tego uczyc <ściana>

No ale tak to bywa, moze jeszcze uda mi sie w tym sezonie do Belchatowa skoczyc, bo o Bialce czy innych gorach to moge w tym sezonie juz zapomniec...
 Odpowiedz
Marcin07
Marcin07

Odp: Jakieś poważniejsze kontuzje?2006-02-17 14:49
czyzby kolejne wiezadlo krzyrzowe czekalo na operacje, 2 sroby i pol roku rehabilitacji?
spuchlo powyzej kolana? (taki garbik) czy jest cieplejsze do drugiego? czujesz luzy w kolanie (do srodka). Przeciazenie do tego moze doprowadzic

[Modyfikowane: 2006-02-17 14:53]

Następna strona Odpowiedz

Stron (15): [ «  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >  » ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Pismo snowboardowe
Następny wątek:kursy instruktorskie - teoria
Przejdź do forum: