SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
 Forum  (zaloguj się)
Dzisiejsze listy (NIE) | Listy bez odpowiedzi (TAK)

Oglądasz: Listy bez odpowiedzi
Forum: oceny i opinie - buty
 Wątek: Buty Celsius P51
Kamil89
Wypowiedzi: 1

Buty Celsius P512011-01-05 0:25
Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy coś ktoś wie na temat butów Celsius P51 znalazłem aukcje na allegro w dobrej cenie, odpowiedni rozmiar i się nad nimi zastanawiam.

Z góry dzięki za odpowiedź
 Odpowiedz
 Wątek: BUTY SALOMON SOLACE
Forest*
Wypowiedzi: 6

BUTY SALOMON SOLACE2011-02-23 20:18
Co sadzicie o tych butkach?
I czy ktoś moze mi wyjasnić ten motyw z "Szybkim systemem sznurowania Speed" ? Jak to dziala? czy sie psuje? itd
 Odpowiedz
 Wątek: K2 Darko i wiazania tylnowsadowe
czarny1999
Wypowiedzi: 6

K2 Darko i wiazania tylnowsadowe2011-11-06 23:46
witam,

Po kilku latach nadeszla pora na wymine sprzetu na nowy.
Zostaja tylko wiazania ktore kupilem w zeszlym sezonie ( z powodu awarii poprzednich noname'ow)
I tak Ride Machete 2012 + Gnu Mutant 2011 - czyli okolice flex'u 5/8
Preferowany styl jazdy freeride z jakas hopa od czasu do czasu i troche off piste.
Szukam butow i moj typ padl wstepnie na K2 Darko, z racji wygody buta i przydatnego systemu Boa na stope + standardowe sznurowki (wole). Niestety nie mam mozliwosci sprawdzic ich z wiazaniami. Wiazania sa w rozmiarze (chyba) XL - ale nie pamieteam na 100%, bo kupowalem na szybko ) wiec asekuracyjnie chcialbym wiedziec jak rozmiar buta K2 Darko EU45, US11.5 wspolpracuje z z wiazaniami w rozmiarze L. buty wydaja sie dosc duze ...
Bylbym wdzieczny jesli ktos ma jakakolwiek wiedze w temacie i chcial sie nia podzielic. Pozdrawiam

BTW moze macie jakies inne fajne buty warte uwagi???
 Odpowiedz
 Wątek: Deeluxe Alpha
0pierdalacz
0pierdalacz
Wypowiedzi: 9

Deeluxe Alpha2011-12-05 19:41
Siema!

Orientuje się ktoś jaki jest rocznik tych trzewików?
http://tanisport.com/buty-snowboardowe-buty-deelux e-alpha-2-0-cf-rozm-265-mm-41/p,220168

i czy opłaca się w to inwestować sałatę?

pzd

[Modyfikowane: 2011-12-05 19:48]

Odpowiedz
 Wątek: Vans Encore vs Aura
ghost41
ghost41
Wypowiedzi: 669

Vans Encore vs Aura2011-12-19 19:50
Miałem okazję ostatnio mierzyć Vans Encore i mam bardzo pozytywne odczucia, Buty wygodny, z bardzo fajnym średnim flexem (pomimo teoretycznej 3). Jak wyglada porównanie z modelem Aura ? głównie chodzi pod względem flexu bo przypuszczam ze wygoda bedzie podobna. Nie mam możliości zmierzyć tego buta a kusi mnie te podwójne BOA tylko boję się że może być za sztywny gdyż szukam włąsnie średniego flexu pod uniwrsalną jazdę ( hopy, butery, ogólnie zabawa na stoku ale również pojeździć na krawędzi też lubie )

Jeśli miał ktoś doświadczenie to prosze o relacje.

P.S. czy vans daje dożywotnią gwarancję na BOA jak np DC ?
 Odpowiedz
 Wątek: Buty FORUM
przybysz95
Wypowiedzi: 4

Buty FORUM2012-01-14 19:50
witajcie, czy ktoś posiada/ jeździł w butach FORUM? Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie. Mam możliwość kupna ubiegłorocznych Fastplantów lub Antenna'y.
 Odpowiedz
 Wątek: head classic 2012
flowbee
Wypowiedzi: 7

head classic 20122012-11-22 22:03
Hej,
czy ktoś z Was jest w stanie podzielić się jakimikolwiek opiniami na temat butów Head Classic 2012?
Zostałam delikatnie mówiąc w kropce - są to jedyne buty, które są dla mnie wygodne (wybór niestety bardzo mały, a przez internet obawiam się zamawiać). Poza tym to model męski,jednak nie sądzę, żeby mi to utrudniało życie ;) Tylko zastanawiam się, bo mam za sobą już dobrych parę sezonów, czy nie będą to buty, które będę chciała zmienić po sezonie, co będzie bez sensu - w.w. heady są bardzo miękkie i to trochę budzi moje obawy.

Z góry dzięki za pomoc.
I przepraszam za brak składu i ładu w wypowiedzi, mam nadzieję, że mniej więcej wiadomo o co chodzi :)
 Odpowiedz
 Wątek: Buty - prośba o doradzenie
FrozenFlame
FrozenFlame
Wypowiedzi: 24

Buty - prośba o doradzenie2012-11-29 11:28
Witam
Szukam fajnych butów z bez BOA i zwyklego sznurowania do 800zł but ma byc do FS i wiazan flow.. ale w zwiazku z tym iz mam dosc chuda stopę szukam buta który będzie dobrze ja trzymał..
czy polecaci ejakies konkretne modele.. ??
przyda się każda sugestia bo butów jest ogrom i cięzko cos wybrać..
 Odpowiedz
 Wątek: nowe buty za thirtytwo Lashed
adrenalina
Wypowiedzi: 5

nowe buty za thirtytwo Lashed2013-01-05 20:10
witam,

problem jest następujący; dwa sezony temu przesiadłam się z noname "marketówki" ze step-in'ami na zestaw: sapient seduction'08 + rome madison + thirtytwo lashed.
pierwsze wrażenie - bomba. automatyczny progres kilka levelów up, dużo większa przyjemność z jazdy itd. itp. (może dlatego nie od razu zaczęłam wymagać więcej).z czasem zauważyłam, że raz jeździ mi się dobrze, potem jakby deska przestawała mnie słuchać (nawet nie zauważyłam zależności). po dłuższej jeździe, przy krawedziowaniu, pięta potrafi znacznie odrywać się od podeszwy (mocniejsze wiązanie nie zawsze załatwia problem), nogi się męczą, bywa, że but lekko obciera w łydce.

thitytwo lashed w pierwszym wrażeniu okazały się być wygodne (zamawiane przez internet) i, co ważne, rozmiarowo odpowiednie. z czasem jednak, mimo "objeżdżenia" nie zauważałam już szczególnych postępów, a i bywa, że deska mnie nie słucha - bez zauważalnych zależności.

zastanawiam się czy to zdecydowana wina butów i ich złego dopasowania. bo nie wiem co innego mogłoby na to wpłynąć. rozmiarowo niby ok, ale fakt, mam też szczupłą nogę, a skoro lashedy wykonane są specyficznie - są lekkie, więc dość ubogie w obudowie, może z tego wynikać taki problem?

czy może być jakiś inny powód? złe dopasowanie ze sobą części zestawu? nieodpowiedni sprzęt?
sezonu jeszcze nie zaczęłam, ale ewentualne zmiany w sprzęcie musiałyby nastąpić szybko.
ku jakiemu modelowi butów się skłaniać? coś w dobrej zależności cena-jakość. myślałam o czymś uniwersalnym, jednak oprócz tras prędzej mi na hopy niż w puch. oczywiście tym razem chcę je przymierzyć (wrocław?). ale bez super nowinek technicznych, bo mieć muszę na uwadze studencką kieszeń.
może z tekstu to nie wynika (nie mam obycia w różnorodnym sprzęcie), jednak mój poziom to średniozaawansowany/zaawansowany.
 Odpowiedz
 Wątek: Buty DC Scout 2013 ?
Kindol
Wypowiedzi: 1

Buty DC Scout 2013 ?2013-02-10 16:31
Siema.
Mam takie pytanie czy buty DC scout 2013 nadają się do freestyle/jibbingu?
Jeżeli ktoś posiada te buty proszę o opinie :)
 Odpowiedz
Stron (628): [ «  <  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  >  » ]