SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Wizytówka  (zaloguj się)
ngrm
Data rejestracji:2013-11-20Ja
Liczba odwiedzin wizytówki:6724
Nazwa:mrgn
Miejsce zamieszkania:Krk
Poziom zaawansowania:10
Deska:Volkl Xbreed, Coal XT, Alright
Buty:Burton
Wiązania:Flux SF/DM
O mnie:UWAGA ! Użytkownik komercyjny ;) ale wyznający zasadę:
"Można sobie dobrać sprzęt i jeździć... można też tak dobrać sprzęt, by zacząć jeździć perfekcyjnie"

Ja w tym pomagam, starając się to robić profesjonalnie gdyż zajmuję się tym zawodowo od wielu lat :)

Od 2001 roku prowadzę Spec Sklep Snowboardowy 3Style w Krakowie.
Praktycznie każda deska czy wiązania z naszej oferty, zanim trafi na sklepowe półki, najpierw ląduje pod naszymi nogami. Jeździmy na tym sprzęcie, co wielu nazywa testowaniem.
Współpracujemy ze znanymi riderami, trenerami czy instruktorami. Dzięki ich pomocy, o oferowanym przez nas sprzęcie, wiemy praktycznie wszystko.
Sprzedajemy tylko sprzęt renomowanych producentów, wybrane rzeczy, które możemy śmiało polecać naszym ogarniętym znajomym :)
Moje porady, można samodzielnie zweryfikować. Udostępniamy deski, wiązania do testów. Jeśli mówimy że coś jest dobre - można o tym przekonać się, jeszcze przed zakupem.
E-mail:biuro@sklepsnowboardowy.pl
Strona domowa:http://www.sklepsnowboardowy.pl
Wysłanych listów:1637 ( średnia dzienna 1.28 )
Pokaż listy wysłane przez ngrm
Ostatni list:2017-04-11 12:00
Odp: Deska? Burton ? Volkl ?
SNOWBOARD.PL - RSSSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakontaktSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriareklamaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerianapisali o nasSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria© 1999-2017 snowboard.plSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriapowered by melog.com
Serwisy partnerskie:SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerianieruchomościSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasquashSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriarowerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriazdjęcia dzieciSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria