SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Wizytówka  (zaloguj się)
robbialy
Data rejestracji:2003-08-05Ja
Liczba odwiedzin wizytówki:19109
Nazwa:Robert Bialy
Data urodzenia:1970-12-5
Miejsce zamieszkania:Stockholm
Ulubiony styl jazdy:freeride & cuissade (ale dla pan jestem liberalny)
Ulubiona miejscówka:Kittelfjäll !!!
Poziom zaawansowania:7
Ile lat jeździ:17
Regular/goofy:goofy
Deska:Jeenyus KJ/WOODS & Burton FISH/MALOLO + Ride Y
Buty:Salomon F Ltd & Burton Sabbath
Wiązania:RIDE/Preston: Team, DFC Tomcat
O mnie:O mnie:
Kupe lat na desce, instruktor od kilku lat mniej, pisteur-securiste od jeszcze mniej. No & sedzia FIS freestyle(deska & od niedawna narty).

O moim sprzecie(deskowym, drodzy kochani - nic innego - przynajmniej nie tak od razu!):
Ex Kemper Extreminator Europe & Nitro team, ex Ride local team, w butach Northwave.
Teraz to juz jezdze niezawodowo & jesli chodzi o wiazania to bezwzglednie RIDE/Preston'y.
Na wielkie gorki & puch moja ulubiona decha to Morrow Matt Goodwill 176(zwlaszcza jak sa dropy) oraz Nitro Pow-Pow 190.
Na nogach od roku Salomon F Ltd.
Poza tym to Arc'teryx, Alprausch, Westbeach & Level.
Od 2 lat JEENYUS'y(KJ & Woods) - bardzo solidne deski(zwlaszcza te z insertami) z trwalym zlizgiem.

Praca:
Trzy cale sezony zimowe w Chamonix, instruktarz narciarsko deskowy w ESF/ENSA oraz kilka innych robotek(glownie Alpy a w Polsce to Szklarska & Zakopiec).
Obecnie pracuje w zimie jako lekarz w roznych osrodkach(glownie Szwecja ale kilka tygodni spedzam w Alpach) oraz coach'uje Szwedzkich juniorow, obozy treningowe, opieka medyczna na roznych zawodach[glownie deska ale takze multisport(Raide Gauloises, Salomon Extreme itp)].
Jestem sedzia w konkurencjach freestyle'owych na roznych imprezach snowboardowych(najczesciej dla FIS'u ale tez na zamknietych imprach, glownie w Skandynawii & w Alpach(bo tez lubie troche pojezdzic...)!

Najczesciej w:

Szwecja:
Kittelfjäll(najlepsze freeride'owe miejsce w Europie) oraz Riksgränsen(jazda do konca czerwca+Biale noce(czesto zwiazane z samym Bialym a nie ze sloncem ale to tu nie o to chodzi...)

Francja:
Col du Passon & Pas de Chévre/Les Grande Montets lub Glacier Rhonde w Chamonix - quelles hors pistes - co jeszcze o tych miejscach mozna powiedziec? No moze to ze jak sie nie zna to mozna utonac w nalesnikach.
Polecam jednak Verbier, La Plagne, Tignes oraz La Grave na puch.
Les Deux Alpes na koniec sezonu
Odradzam Val d'Isere & Val Thorens(zwlaszcza poza sezonem).

Lato:
Saas-Fee & Davos w
Szwajcarii.
Hintertux w Austrii.
Marmolada & Passo Rolle we Wloszech. Najlepiej jednak w lecie trenuje sie w Stryn w Norwegii. A o Stanach & Kanadzie nic nie mowie...
Dziwne jest jednak to ze Francuziki nic w lecie nie moga zorganizowac..?

A poza tym:
SK8(teraz to tylko w rampie, na Shorty's Chadillac Muscalade 7'3/4", Indie Stage VIII 156, Pig Wheels 53 z Speed Demons), windsurfing(Bic & Gaastra[yeah!]) & sporty rakietowe(!)
OSTATNIO JESTEM HAPPY POSIADACZEM LONGBOARDu!!! & nie - nie jest to oznaka starosci(chociaz biore pod uwage kompensacje fallistyczna zwiazana z wiekiem - ale jest & tak dobrze)!

A jak muza to niezalezna brytyjska(Gomez, Tom Vek, Libertines/Babyshambles, Primals, Mozzer, Spiritualized & cala scena Manchester'owa - to name a few).

Ale tez lubie poskakac(Lo-Fi Allstars, UNKLE/Lavelle/Shadow, Manuva, Rascal, Gus-Gus, David Holmes, Midfield General, Alabama 3, Fluke itp).

Duzo czytam(Jeff Noon & Alan Warner kix arse)!!! Oczywiscie jak nie uzywam PSP( w tej chwili T.H.U.G.2 Remix )!!

Co jeszcze..? No moze ze bardzo cenie mastike/ouzo/raki/pastis/bommelunder, 4:20, polifarmacje oraz ladne dlonie panienek. Ale nosy/pepki tez mnie biora wiec widac ze nie jestem ograniczony!!!

Aha - dzieki Marysience Lódzkiej odkrylem nowe hobby!!

Mozna mnie czesto zlapac na AIM'ie jako RobBialy
E-mail: Bialy@mailcity.com

Aha - TRZEBA JEZDZIC FAKIE!!!! No & juz nie trzeba sie martwic o Ewke - dziewcze mnie puscilo & zapuszczam wlosy bo rogi zatrzymuje!

"Do what thou wilt shall be the whole of the Law" (AL I:40)
"Love is the law, love under will" (AL I:57)

Prywatna fotogaleria:zobacz prywatną galerię Klubowicza
Lista kumpli:miss_april foto
Wysłanych listów:756 ( średnia dzienna 0.15 )
Pokaż listy wysłane przez robbialy
Ostatni list:2015-01-27 20:05
Riksgränsen, Szwecja
SNOWBOARD.PL - RSSSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakontaktSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriareklamaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerianapisali o nasSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria© 1999-2017 snowboard.plSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriapowered by melog.com
Serwisy partnerskie:SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerianieruchomościSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasquashSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriarowerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriazdjęcia dzieciSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria