SNOWBOARD.PL snowboard
SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria
wyjazdySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaporadnikSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklep onlineSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriagiełdaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasklepySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaforumSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriafotoSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakamerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerialinkiSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriatapetySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriaKlubowicze
SNOWBOARD.PL snowboard deski snowboardowe wyjazdy sklep galeria
snowboard
 Wizytówka  (zaloguj się)
evilinka
Data rejestracji:2004-02-24
Liczba odwiedzin wizytówki:1427
Nazwa::::eViLiNka:::
Data urodzenia:1987-9-2
Miejsce zamieszkania:Łódź
Ulubiony styl jazdy:3styLe OczyWiście!
Ulubiona miejscówka:Austria, Włochy, Polska(BiaŁka, ZieLeniec)
Poziom zaawansowania:9
Ile lat jeździ:6
Regular/goofy:regular
O mnie:siemka:) nazywam się EweLina... jestem z Łodzi i mam prawie 17 latek:)
snowboarding to moja życiowa pasja!
jeżdze już szósty sezon.pracuje jako instruktorka snowboardingu.Preferuje 3styLe.. podczas wypadów moją uLubioną miejscówka jest snowpark.
w ciepLejszych porach jeżdże na deskoroLce:)łódzki skatepark "caLifornia" to częste miejsce mojego pobytu. Uprawiam równiez tenis ziemny i kickboxing. Pasjonuje mnie prawo, dziennikarstwo oraz jezyki obce..
jednakże największą miŁościa darze snowboarding !!!!!!!!!!!
BIKER WAS HERE!
Prywatna fotogaleria:zobacz prywatną galerię Klubowicza
Numer Gadu-Gadu:4507540   4507540
Lista kumpli:JAS LDZ foto
judekk 
Pawian 
Wysłanych listów:10 ( średnia dzienna 0.00 )
Pokaż listy wysłane przez evilinka
Ostatni list:2004-03-19 17:32
Odp: 16 lat coz za piekny wiek...
SNOWBOARD.PL - RSSSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriakontaktSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriareklamaSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerianapisali o nasSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria© 1999-2014 snowboard.plSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriapowered by melog.com
Serwisy partnerskie:SNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galerianieruchomościSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriasquashSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriarowerySNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeriazdjęcia dzieciSNOWBOARD.PL snowboard wyjazdy deski sklep galeria